Idealna fryzura na jesień

Idealna fryzura na jesień

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zadbaj o ultra odżywienie i połysk włosów jesienią z BaByliss

Patrzysz na mijające lato i myślisz, że teraz czeka Cię już tylko szara jesień w czapce oraz puszące się włosy? Nie trać nadziei. Nadal możesz stworzyć idealną stylizację w krótkim czasie i jednocześnie zadbać o włosy, gdy na zewnątrz jest zimno i mokro. Musisz tylko zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Słońce, plaża, ciepła woda oceanu lub morza, długie wieczory. Możesz o tym powoli zapomnieć, bo coraz mniej za oknem zobaczysz słońca, a częściej naszą piękną polską jesień. To pora roku, którą można pokochać, ale na pewno żadna z nas nie lubi tego, co dzieje się wtedy z włosami.

Ciągłe noszenie czapki, kręcenie czy puszenie się włosów przez wilgotne powietrze i najprostsze oraz najszybsze upięcia żeby tylko wyjść z domu. Nie zapominajmy o tym, że temperatura już nie jest tak wysoka i nie możesz wyjść na zewnątrz z mokrymi włosami. Musisz poświęcić im więcej czasu i je wysuszyć.

Jednak właśnie jesień to idealny czas, aby zadbać o swoje włosy. Warto przejrzeć swoje kosmetyki i może jednak je wymienić, a także zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia do stylizacji. Najlepiej takie, które także dbają o kondycję Twoich włosów.

Jednym z najbardziej przydatnych jesienią może okazać się prostownica. Jest jednym z najprostszych i ostatnio najbardziej popularnych urządzeń do stylizacji. To produkt, dzięki któremu możesz szybko stworzyć fryzurę swoich marzeń.

Jaką prostownicę wybrać?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje prostownic. Szczególnie jesienią warto, abyś zwróciła uwagę na parowe –  w przeciwieństwie do klasycznych, umożliwiają szybkie prostowanie, także włosów mokrych, dzięki dodatkowemu poślizgowi, który zapewnia para wodna. Tworzą długotrwały efekt prostych włosów, a także dają im połysk. Co najważniejsze chronią włosy i nawilżają je przy każdym prostowaniu.

Podwójna siła prostowania włosów

Prostownica parowa BaByliss® Steam Lustre Styler jest wyposażona w łącznie w 16 dysz parowych na obu płytkach. Dzięki temu odżywcza para lepiej wnika w głąb włosa i go nawilża, a także chroni. System Advanced Ceramics™ zapewnia bezpieczne wygładzanie oraz pełny blask włosów już za jednym pociągnięciem. Dzięki szerokim 39 mm płytkom z urządzenia możesz korzystać zarówno mając krótkie, jak i długie, grube włosy.

Urządzenie posiada zaawansowaną technologię utrzymania stałej temperatury oraz 5 opcji jej ustawień od 170°C do 210°C. Dzięki temu nadaje się do każdego rodzaju włosów. Płytki szybko się nagrzewają, a prostownica niemal natychmiast po włączeniu jest gotowa do użycia. Dzięki funkcji kontrolowania pary gwarantuje ogromną precyzję modelowania oraz efekty jak z salonu fryzjerskiego.

Spełnij marzenie o zdrowym wyglądzie i naturalnym połysku włosów jesienią z BaByliss.

Prostownica parowa Steam Lustre Styler model ST595E od BaByliss

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaBylis

 

 

17 wrz 2021