Idealny zestaw na lato od BaByliss

Idealny zestaw na lato od BaByliss

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zadbaj o wyjątkowe wykończenie swojej stylizacji z BaByliss®

Pierwszy dzień lata jeszcze przed nami, ale już je powoli czujemy. Słońce zachodzi coraz później, a na zewnątrz temperatura zachęca do wyjścia z domu. Co to oznacza? Czas na letnie stylizacje, czas przejrzeć rzeczy i przełożyć letnie rzeczy w szafie na niższe półki. Żeby stworzyć pełny look musisz także przemyśleć swoją stylizację włosów.

Co będzie królowało tego lata w modzie? 2021 stoi jasnymi kolorami, ale także klasyczną bielą i srebrem. Ważna jest także wygoda, a zwłaszcza szerokie spodnie czy koszule i marynarki oversize. Jeżeli chodzi o fryzury to według stylistów w tym roku również powinnyśmy postawić na komfort, szybkość, ale nie musimy zapominać o wyjątkowych dodatkach. Na pewno masz te elementy w swojej szafie.

Jeżeli jednak myślisz o idealnym letnim zestawie to nie zapominaj o odpowiedniej stylizacji. Jak stworzyć wyjątkową fryzurę na dłużej, a do tego zrobić to szybko i prosto? Może to także czas, aby przejrzeć oferty produktów do pielęgnacji włosów.

Dbaj o włosy z głową

Jeżeli już nigdy nie chcesz martwić się o swoje włosy ani o swoje urządzenia w łazience powinnaś pomyśleć o produktach marki BaByliss®. To idealne letnie zestawy.

Delikatny róż na lato

Suszarka do włosów BaByliss® Rose Blush 2200 to połączenie nietuzinkowego designu i zaawansowanych technologii. Ma ona dużą moc 2200W, dzięki nowemu silnikowi HTDC z wysokim momentem obrotowym. Silny wydmuch powietrza umożliwia szybkie wysuszenie włosów bez względu na ich długość i grubość. Co więcej, urządzenie ma 25% większą prędkość wydmuchu w porównaniu do klasycznej suszarki, co skraca suszenie włosów i zapewnia działanie tak skuteczne jak suszarka w salonie.

Urządzenie jest wyposażone w super jonizację. Emituje jony dodatnie i ujemne, które są trochę silniejsze. To pozwala przyspieszyć zamykanie otoczki włosa i rozkład cząsteczek wody podczas suszenia, chroniąc je przed wysuszeniem, a także nadając im gładkość, jaką zapewniają suszarki profesjonalne.

Także inne elementy i funkcje zadbają o Twoje włosy. Suszarka ma 3 ustawienia temperatury i 2 prędkości nawiewu, umożliwiając dopasowanie jej działania do stanu Twoich włosów. Odpowiednią ochronę zapewniają także płytki ceramiczno-tytanowe. Poza dobrymi efektami produkt jest także komfortowy w użytku, dzięki lekkiej i wyważonej konstrukcji. Dodatkowo ma dłuższy przewód niż standardowe suszarki, o długości 2,2 metra. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiała uprawiać gimnastyki przed lustrem.

Chcesz podkręcić swój look na lato?

Jeżeli chcesz być na fali zachwycających stylizacji to idealnym uzupełnieniem będzie falownica BaByliss® W2447E. Również posiada 3 ustawienia temperatury, a włosy i gładkość stylizacji zapewniają płytki pokryte powłoką turmalinowo-ceramiczną. Rezultat uzyskasz natychmiast po zaciśnięciu włosów pomiędzy dużymi płytkami, a efekt będzie się utrzymywał przez długi czas.

Stwórz idealną stylizację na lato z BaByliss®

Suszarka do włosów Rose Blush model 5337PRE od BaByliss®

Falownica W2447E od BaByliss®

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss

27 maj 2021