Inebrya – Kuracja odbudowująca She Care

Inebrya – Kuracja odbudowująca She Care

autor: just.tomasz | kategoria: nowości

Kuracja składa się z trzech kroków:

1. Szampon Rekonstruujący

2. Keratynowy Rekonstruktor bez spłukiwania

3. Maska Rekonstruująca

 

Rodzaj kuracji:

Natychmiastowa: czas trwania kuracji – 1 miesiąc, częstotliwość stosowania kuracji – 2 razy w tygodniu

Podtrzymująca: czas trwania kuracji – 2 miesiące, częstotliwość stosowania kuracji – 2 razy w tygodniu.

 

Inebrya - szampon rekonstruujący

Szampon rekonstruujący

Bez dodatku siarczanów, soli oraz parabenów. Szampon przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych zabiegami chemicznymi, termostylizacją, obciążeniami mechanicznymi oraz czynnikami zewnętrznymi. Jego specjalna, rekonstruująca, ultrałagodna formuła na bazie komórek macierzystych winogron oraz keratyny delikatnie oczyszcza zniszczone i łamliwe włosy, zapewniając intensywną odbudowę i przywrócenie witalności. Natychmiast nawilża włosy, przywraca miękkość oraz blask bez obciążania fryzury. Polecany szczególnie do włosów farbowanych.

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, a następnie spłukać.

Inebrya - Keratynowy rekonstruktor w sprayu

Keratynowy rekonstruktor w sprayu

Bez spłukiwania, do włosów suchych i zniszczonych zabiegami chemicznymi, termostylizacją, obciążeniami mechanicznymi oraz czynnikami zewnętrznymi. Jego specjalna, skoncentrowana formuła na bazie keratyny oraz komórek macierzystych winogron natychmiast dociera do kory włosów i odbudowuje proteinową strukturę włosów od środka. Efekt synergii zachodzący między składnikami aktywnymi przywraca włosom siłę, witalność, chroniąc kolor. Produkt bez dodatku siarczanów, soli oraz parabenów.

Sposób użycia: Rozpylić na poszczególnych pasmach w kierunku od końcówek do nasady. Nałożyć czepek i pozostawić w cieple na 5 minut. Uzupełnić kurację z użyciem Maski Rekonstruującej.

Inebrya - Intensywna maska rekonstruująca

Intensywna maska rekonstruująca

Maska o kwaśnym pH uszczelniająca łuski, odbudowująca, przeznaczona do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, termostylizacją, obciążeniami mechanicznymi oraz czynnikami zewnętrznymi. Jej formuła na bazie komórek macierzystych winogron oraz keratyny pozbawiona jest siarczanów, soli oraz parabenów. Produkt skutecznie odżywia włosy, przywraca im ładny kształt, sprężystość i miękkość, nadaje jedwabisty blask.

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, masować pasmo po paśmie, od nasady aż po końce. Pozostawić na 5 minut w cieple, a następnie przeczesać i spłukać.

 

 

www.inebrya.com.pl

 

Na podstawie materiałów Sapo

02 gru 2014