Inebrya Sakura

Inebrya Sakura

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Japońska regeneracja włosów z linią Sakura od marki Inebrya

Każdy nowy dzień to nowy początek. Inebrya zaprasza w pełną zmysłowych doznań podróż do Japonii, krainy Sakury, czyli kwitnącej wiśni.

W kulturze japońskiej czas, w którym kwitną wiśnie, kojarzony jest z odrodzeniem i odnowieniem siły, a także przypływem szczęścia.

To także piękny symbol przebudzenia natury i radości z nowego początku.

Restorative Shampoo – regenerujący, nawilżający szampon

Szampon wzbogacony ekstraktem z kwiatu wiśni. Oczyszcza, odżywia i nawilża włosy, zapewniając przyjemne uczucie witalności skórze głowy i włosom.

Restorative Mask – regenerująca żelowa kuracja do skóry głowy i włosów

Maska wzbogacona ekstraktem z kwiatu wiśni. Idealna jako rytuał przeznaczony do skóry głowy i włosów, zapewnia przyjemne uczucie błogości, witalności i głębokiego nawilżenia.

Restorative Oil – olejek rozświetlający

Olejek wzbogacony ekstraktem z kwiatu wiśni. Nadaje włosom natychmiastowy połysk, sprawia, że stają się miękkie, lekkie i jedwabiste w dotyku. Doskonały do wszystkich rodzajów włosów.

100% wegańska formuła

Naturalne składniki

Innowacyjne technologie

Formuły oszczędzające wodę

Mniej plastiku (PET)

Rytuał Sakura w salonie, do każdego rodzaju włosów

KROK 1. Restorative Mask – Kuracja przygotowawcza

Podziel suche włosy na 3/4 sekcje. Za pomocą małej szpatułki nałóż do miseczki niewielką ilość Restorative Mask. Następnie rozprowadź maskę u nasady i wmasuj w skórę głowy w kierunku przeciwnym do linii włosów. Zawiń włosy w ciepły ręcznik, tworząc turban. Pozostaw na 5 minut. Po zdjęciu turbanu za pomocą buteleczki z rozpylaczem spryskaj włosy ciepłą wodą, aby je zwilżyć.

KROK 2. Restorative Shampoo – Oczyszczenie i nawilżenie

Po zabiegu przygotowującym skórę głowy do kuracji nałóż Restorative Shampoo (1 lub 2 razy, w zależności od stanu włosów). Dobrze zemulguj i masuj, a następnie spłucz.

KROK 3. Restorative Oil – Jedwabisty blask

Po spłukaniu szamponu rozczesz włosy. Nałóż kilka kropli Restorative Oil na dłoń, rozgrzej w dłoniach, a następnie nałóż olejek na wilgotne włosy i wmasuj, aby uzyskać jedwabisty, kondycjonujący efekt. Po wysuszeniu włosów użyj prostownicy, aby nadać fryzurze wyjątkowo jedwabiste wykończenie. Na sam koniec zabiegu możesz jeszcze użyć kilku kropli Restorative Oil.

Na podstawie materiałów Sapo

 

09 gru 2019