Innowacyjna brzytwa Pen Razor by Magia

Innowacyjna brzytwa Pen Razor by Magia

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zał. 3.10 - Przykładowe użyciePen RAZOR by Magia – tzw. ostre pióro, innowacyjna brzytwa na jednorazowe ostrza, która idealnie nadaje się do precyzyjnego konturowania zarostu (brody, wąsów, baków), konturowania włosów, stylizowania brwi, tworzenia wzorków na włosach, wygalania przedziałka. Potrafi dojść nawet w najtrudniej dostępne zakamarki zarostu.

Używanie pióra pen RAZOR przypomina malowanie – dzięki superwąskiemu ostrzu możemy wykonywać płynne i precyzyjne ruchy, docinać włosy w kształt, jaki sobie wymarzymy, tak jakbyśmy rysowali piórem po kartce.

Pen RAZOR wykonany jest z wysokogatunkowej nierdzewnej stali kwasoodpornej, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i odporny, można go dezynfekować zarówno płynami, jak i w sterylizatorach i autoklawach. Pen RAZOR jest tak wytrzymały, że kupujesz go raz na całe życie, potem dokupujesz tylko ostrza!

Brzytwa jak i marka pen RAZOR zdobyły Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dzięki pen RAZOR banalnie łatwo wygolisz przedziałek, dopracujesz kontury zarostu, wystylizujesz brwi i stworzysz hair tattoo (wzorek na włosach), o jakim wcześniej nie śniłeś!

Zapraszamy do składania zamówień na www.penrazor.pl i odwiedzenia fb.com/penrazor.

pen RAZOR by Magia jest produktem opatentowanym.

pen RAZOR jest zarejestrowanym znakiem handlowym F.H.U. Magia.

Na podstawie materiałów F.H.U. Magia

04 lip 2016