Innowacyjna metoda przedłużania włosów Cre Cap

Innowacyjna metoda przedłużania włosów Cre Cap

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

crecap_1Niemiecka marka Cre Cap zajmująca się szeroko rozumianym przedłużaniem włosów powstała w odpowiedzi na coraz większe oczekiwania klientek decydujących się na ten zabieg.

Jako nieliczni spośród firm zajmujących się tym sektorem rynku fryzjerskiego pracujemy na autorskich urządzeniach oraz produktach, które są przez nas modyfikowane z myślą o zmieniających się potrzebach kobiet i tendencjach rynku fryzjerskiego.

Oczekiwania co do włosów oraz metody ich doczepienia z biegiem czasu są coraz większe. Na rodzimym rynku marka Cre Cap funkcjonuje od 2 lat, a jej wyłącznym dystrybutorem jest firma Aleksandra Górecka, mająca swoją siedzibę w Koszalinie. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z przedłużania włosów metodą Cre Cap, jesteśmy również dystrybutorem urządzeń i produktów do stylizacji tej marki.

Technologia Cre Cap
Cre Cap to innowacyjna i bezinwazyjna metoda gwarantująca długie i gęste włosy. Do łączenia pasemek nie używamy żadnych substancji chemicznych, kleju, keratyny, mikroringów. Elementem spajającym są hilzy – tulejki wykonane z termokurczliwego materiału. Zgrzewane są za pomocą urządzenia Cre Cap Hair Extension CC500. Wartym zaznaczenia jest fakt, że włosy przygotowywane przez nas do przedłużenia są poddane tzw. twardemu boundingowi, czyli trwałemu przygotowaniu do doczepienia. Włosy raz zakupione służą zatem klientce przez wiele lat.

Hilzy są najistotniejszym elementem naszej technologii. Dobierane są dokładnie pod kolor włosów, do których mają zostać doczepione. W swojej ofercie mamy tulejki w rozmiarze od S do L, w kolorze czarnym, przezroczystym i jasnym, przystosowanym do włosów blond.

Dlaczego Cre Cap?
• stosujemy wyłącznie naturalne, tzw. dziewicze włosy pochodzenia rosyjskiego;
• brak styczności włosów doczepianych i naturalnych pasemek klientki z urządzeniem zgrzewającym.
Przed połączeniem pasemek zostają one włożone w termokurczliwą tulejkę – hilzę, która chroni je przed działaniem wysokiej temperatury;
• twardy bounding – włosy raz przygotowane do przedłużenia nie wymagają późniejszych zabiegów, są na stałe połączone w pasemkami;
• szybkość wykonywania zabiegu. Cre Cap jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla fryzjerów stawiających pierwsze kroki w przedłużaniu włosów. Zabieg jest łatwy i szybki w wykonaniu. Standardowo trwa od 1 do 3 godzin.

Nasze szkolenia
Marka Aleksandra Górecka jest wyłącznym dystrybutorem produktów i usług Cre Cap na terenie Polski, Włoch, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Cre Cap Hair Manager Poland zapewnia swoim kursantom profesjonalne szkolenia z metody Cre Cap. Po ukończonym kursie możesz samodzielnie wykonywać zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów. Aleksandra Górecka wspiera rozwój fryzjerów poprzez zapewnianie najwyższego poziomu edukacji swoich kursantów. Ponadto, jako dystrybutor marki Cre Cap, zapewnia dodatkowe wsparcie podczas prowadzenia własnej działalności.

Oferowane są trzy rodzaje kursów przedłużania włosów metodą Cre Cap:
• Pakiet Wejściowy
• Szkolenie Startowe
• Szkolenie Profesjonalne

Pakiet Wejściowy to 1-dniowe, 8-godzinne szkolenie, podczas którego kursanci poznają zasady i techniki przedłużania włosów w metodzie Cre Cap. Kurs prowadzony jest w małej, maksymalnie 5-osobowej grupie, pod okiem wykwalifikowanego trenera Cre Cap. Szkolenie rozpoczyna się od zagadnień teoretycznych, po których kursant przechodzi do ćwiczeń praktycznych na główkach treningowych, a następnie na modelkach. Po ukończonym szkoleniu absolwenci otrzymują certyfikat i licencję Cre Cap oraz podstawowy pakiet marketingowy, w skład którego wchodzą materiały promocyjne.

Szkolenie Startowe to propozycja dla osób, które poza nauką techniki przedłużania są zdecydowane na zakup urządzenia marki Cre Cap. Kurs trwa 1 dzień (8 godzin); poza pakietem podstawowym otrzymuje się po nim również urządzenie.

Szkolenie Profesjonalne jest kursem rozszerzonym o 1 dodatkowy dzień ćwiczeń praktycznych na modelkach. Po jego ukończeniu otrzymujesz pakiet reklamowy, urządzenie do przedłużania włosów metodą Cre Cap, a także walizkę szkoleniową i duży pakiet reklamowy.

crecap_5Dołącz do nas – zostań salonem partnerskim Cre Cap
Franczyza jest doskonałą formą promocji nowego salonu i usług. Zakłada korzystanie z doświadczenia i wsparcia znanej marki w celu budowania Twojego sukcesu.

Franczyzobiorca korzysta ze sprawdzonych metod działania i rozwiązywania określonych problemów, co minimalizuje ryzyko, jakie ponosi każdy przedsiębiorca, uruchamiając działalność gospodarczą w oparciu wyłącznie o własną inicjatywę oraz wizję.

Możesz na nas liczyć!
• przeszkolimy Twoich pracowników,
• zapewnimy profesjonalne zaplecze w postaci unikalnych porad know-how,
• pomożemy w doborze lokalizacji i urządzeniu salonu,
• będziemy obecni przy rekrutacji pracowników,
• zapewnimy Twojemu salonowi wsparcie marketingowe i wizerunkowe.

 

 

Marka Cre Cap to odpowiedź na cięgle rosnące wymagania Twoich klientek. Słuchamy i staramy się wyprzedzać ich marzenia, być pionierami na rynku przedłużania włosów.

Europejska Akademia Szkoleniowa, Cre Cap Hair Manager Poland
ul. Kubusia Puchatka 2, Koszalin, tel. +48 94 344 00 77
www.akademia-szkoleniowa.pl, www.cre-cap.pl
fb.com/AkademiaSzkoleniowa

Na podstawie materiałów Europejskiej Akademii Szkoleniowej

09 gru 2015