Insight Man – uwolnij swój męski styl

Insight Man – uwolnij swój męski styl

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

gruppo-prodotti-man_2Linia produktów INSIGHT MAN powstała z potrzeby pokazania mężczyznom, że codzienna pielęgnacja może być bardzo męska i wystarczy tylko kilka prostych gestów, by poprawić wygląd zewnętrzny, a także samopoczucie.

Produkty posiadają certyfikat ICEA BIO, co jest gwarancją, że są w pełni naturalne i nie musimy się obawiać ich stosowania. Marka stworzyła kosmetyki, które są wielofunkcyjne i mogą mieć kilka zastosowań.

Wielomiesięczne prace w laboratorium Eley pozwoliły na produkcję bezpiecznych i skutecznych naturalnych kosmetyków dla mężczyzn.

Cała linia INSIGHT MAN ma jeden wspólny mianownik, jakim jest organiczny ekstrakt z daktyli, który ma właściwości przeciwstarzeniowe, nawilżające, uelastyczniające i zmiękczające. Dzięki temu kosmetyki świetne sprawdzają się w przypadku twardej męskiej skóry i szorstkiej, sztywnej brody.

Marka oferuje produkty do pełnej codziennej pielęgnacji dla mężczyzn, zaczynając od żelu i szamponu do włosów 2 w 1, a kończąc na produktach bardziej specjalistycznych, takich jak: odżywczy olejek do brody, nawilżający krem do twarzy czy zmiękczający olejek do golenia.

Do produkcji kosmetyków wykorzystano ciekawe, najwyższej jakości składniki, dobrane specjalnie pod kątem męskiej pielęgnacji, np. olejek z mirty, olej neem, ekstrakt z imbiru czy ekstrakt z orzechów włoskich.

Jest to świetna propozycja dla panów, którzy chcą zadbać o siebie w męskim stylu.

BIOAR – Inspiracje czerpiemy z natury

Wszystkich zainteresowanych, zarówno salony fryzjerskie, jak i hurtownie, serdecznie zapraszamy do współpracy – Andrzej Matyjasik, Dyrektor Handlowy Bioar.

www.insightprofessional.pl

Na podstawie materiałów Bioar

 

 

19 gru 2016