Insight – Piękno stworzone z myślą o Tobie!

Insight – Piękno stworzone z myślą o Tobie!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Przedstawiamy markę INSIGHT, która jest od początku do końca produkowana we Włoszech przez firmę Rolland. To rodzinna manufaktura, która tworzy kosmetyki od 1948 roku i była jedną z pierwszych fabryk produkujących lakier bez gazu do włosów i produkty do stylizacji na bazie naturalnych ekstraktów.

Produkty marki INSIGHT są bogate w naturalne odżywcze i ochronne składniki aktywne, które są istotne dla zachowania dobrej kondycji włosów. Zestawy produktów to wyselekcjonowane programy leczenia dostosowane do wszystkich rodzajów włosów, dbające również o zdrowy stan skóry głowy. Kilkanaście linii powstało z myślą o tym, aby każdy mógł dopasować idealne produkty dla siebie. Nie znajdziesz tam szkodliwych substancji, takich jak SLS/SLES, parabenów, pochodnej ropy naftowej, silikonów, sztucznych barwników czy alergenów zapachowych.

Marka podczas produkcji przywiązuje dużą wagę do jakości i sposobu wytwarzania. Pragnie przy tym zminimalizować wpływ na środowisko, przez co do zamknięcia roślinnych formuł wykorzystuje butelki PET, które pochodzą z recyklingu i nadają się do dalszego przetworzenia. Każda kuracja zawiera dokładnie wyselekcjonowane składniki w maksymalnych stężeniach, tak by produkty spełniały swoją rolę jak najlepiej.

shampoocartellini4W ofercie produktowej znajdziesz wiele linii leczniczych i pielęgnacyjnych do włosów, a także kosmetyki do stylizacji czy koloryzacji. Marka wciąż poszerza swoją ofertę, ostatnio odbyła się premiera krótkiej certyfikowanej linii do ciała, która przeznaczona jest dla największych wrażliwców, czyli osób skłonnych do alergii i z problemami skórnymi. INSIGHT nie zapomina również o mężczyznach i już przygotowuje swoją oficjalną premierę kosmetyków do pielęgnacji brody i ciała.

Jeśli szukasz skutecznych kosmetyków naturalnych i nie chcesz wydawać fortuny, to koniecznie przyjrzyj się bliżej ofercie tej marki.

Wszystkich zainteresowanych, zarówno salony fryzjerskie, jak i hurtownie, serdecznie zapraszamy do współpracy. – Andrzej Matyjasik, Dyrektor Handlowy Bioar

www.insightprofessional.pl

Na podstawie materiałów Bioar

28 gru 2016