#iNSPOS Tape-Extensions od Hairdreams

#iNSPOS Tape-Extensions od Hairdreams

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Nowość 2022 dla profesjonalistów w dziedzinie przedłużania włosów: #iNSPOS Tape-Extensions od Hairdreams. Dla fryzur XXL, z wyjątkowymi właściwościami.

Nowe przedłużenia włosów #iNSPOS od Hairdreams są stworzone dla klientek, które lubią stylizować swoje włosy za pomocą prostownicy lub lokówki, gwarantując mocne, błyszczące, pełne objętości włosy o długości do 80 cm oraz wspaniałe efekty dodatkowe.

Cechą szczególną tych przedłużeń jest innowacyjny, uzupełniony o dwa zaawansowane technologicznie komponenty, rodzaj prawdziwych włosów. #iNSPOS są idealne szczególnie dla młodszych klientek, marzących o imponującej i długiej fryzurze, w przystępnej cenie, lubiących stylizować swoje włosy za pomocą narzędzi termicznych.

Dzięki nowej technologii przedłużenia #iNSPOS, w przeciwieństwie do tradycyjnych przedłużeń, oferują niesamowite długości do 80 cm, sprężystość i objętość aż po same końce, intensywny połysk oraz wiele dodatkowych właściwości dla szybkiej, nieskomplikowanej i długotrwałej stylizacji. Efekt Memory dba na przykład o to, żeby fryzura pozostała w świetnej, niezmienionej formie nawet po uprawianiu sportu, po deszczu czy długich imprezowych nocach. Efekt QuickDry zapewnia szybszą stylizację dzięki krótkiemu czasowi schnięcia. Inne efekty to mniejsze puszenie się włosów, większy połysk i ochrona przed promieniowaniem UV.

Nowe włosy #iNSPOS są dostępne w najlepszej jakości Hairdreams i w bardzo atrakcyjnej cenie. To idealne rozwiązanie dające możliwość pozyskania młodszych, aktywnych klientek, a tym samym skutecznie zwiększające sprzedaż w salonie.

Włosy #iNSPOS oferują szereg wyjątkowych zalet:

Power & Volume-Efekt
Włosy mają wyjątkową sprężystość i objętość od nasady aż po same końce.

Memory-Efekt
Fryzura zachowuje swój kształt przez bardzo długi czas, co ułatwia codzienną, często czasochłonną stylizację.

Quick Dry-Efekt
Włosy schną około 50% szybciej aniżeli inne włosy przedłużane.

Anti-Frizz-Efekt
Struktura włosów #iNSPOS pozostaje gładka – nawet gdy są one wilgotne.

Shine-Efekt
Włosy #iNSPOS cechuje intensywny, długotrwały połysk.

UV-Protect
Kolor włosów pozostaje trwale piękny i nie blaknie.

#iNSPOS to przedłużenia na taśmach. W porównaniu z innymi metodami przedłużania włosów taśmy te posiadają wiele szczególnych zalet.

Taśmy samoprzylepne mają 6 cm szerokości i składają się z lekkiej jak piórko tkaniny z mikrofibry, do której przymocowane są wysokiej jakości włosy #iNSPOS. Unikalne w tej formie taśmy są płaskie i elastyczne, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu głowy – dla maksymalnego komfortu noszenia!

#iNSPOS to wzmocnione włóknami i specjalnie uszlachetnione prawdziwe włosy w jakości Hairdreams Premium. Zintegrowane włókna Active Fibers i innowacyjna powłoka uszczelniająca MemoFlex sprawiają, że włosy te są perfekcyjne.

Tak działa Memory-Efekt

Active Fibers składają się z tzw. polimerów z pamięcią kształtu (SMP). Innowacyjne włókna można kształtować za pomocą prostownicy lub lokówki. Następnie „zapamiętują” one ten kształt do następnego mycia włosów. W połączeniu z powłoką uszczelniającą MemoFlex, Active Fibers stabilizują i wzmacniają prawdziwe włosy.

Powłoka MemoFlex

Ten rodzaj uszczelnienia powierzchni jest absolutnie innowacyjny. Został on specjalnie opracowany przez firmę Hairdreams i działa następująco: Prawdziwe włosy Hairdreams klasy Premium oraz włókna Active Fibers są zanurzane w kąpieli z uszczelnieniem MemoFlex. Kąpiel ta składa się z odbijających światło cząsteczek połyskujących i jonizujących. Dzięki niej prawdziwe włosy i Active Fibers uzyskują taką samą strukturę powierzchni, kształt Active Fibers przenosi się na całe włosy#iNSPOS. Stylizacja uzyskuje niewidzialny efekt pamięci oraz dodatkowo naturalny połysk!

Czego mogą oczekiwać klientki salonu?

Włosy łatwiej się rozczesują i cudownie naturalnie i wachlarzowo opadają. Szersze taśmy tworzą komfortowe uczucie podczas noszenia. #iNSPOS można aplikować do trzech razy, dzięki czemu czas noszenia wynosi do ok. 6 miesięcy. Dodatkowo, jako kreatywne zamówienie, możliwe jest uzyskanie każdego wymarzonego koloru. Klientki otrzymują włosy o najwyższej jakości Hairdreams w bezkonkurencyjnej cenie.

Włosy są stylizowane za pomocą prostownicy, lokówki lub innych narzędzi termicznych. Optymalne rezultaty stylizacji osiąga się w temperaturze 150°C – stosunkowo niskiej, łagodnej dla włosów, w porównaniu ze standardową (180°C) temperaturą stosowaną w narzędziach termicznych.

Korzyści dla fryzjera

Dzięki #iNSPOS od Hairdreams fryzjerzy mogą zaoferować klientkom, które lubią stylizować włosy przy użyciu narzędzi termicznych, nową, wyjątkową usługę przedłużania włosów: pełne objętości, lśniące włosy o długości XXL w oryginalnej jakości Hairdreams z efektem pamięci i innymi atrakcyjnymi właściwościami. Dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości oraz swoim specjalnym cechom #iNSPOS są idealnym środkiem umożliwiającym pozyskanie szczególnie młodszej grupy docelowej. Aplikacja jest prosta i szybka, fryzjer oszczędza cenny czas dzięki szerszym taśmom. Usługa ta może zostać wdrożona w każdym salonie bez większego wysiłku.

Z okazji wejścia na rynek kompletne przedłużenie #iNSPOS dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto Hairdreams wspiera swoich partnerów na czas premiery szeroko zakrojonymi działaniami marketingowymi, w tym reklamą online i kampaniami w mediach społecznościowych.

Coraz większa liczba salonów partnerskich Hairdreams oferuje już nowe włosy #iNSPOS.

Więcej informacji oraz wyszukiwarka salonów znajduje się na stronie: https://inspos.hairdreams.com/en/

Na podstawie materiałów Hairdreams

20 wrz 2022