Kemon Actyvabio – zabieg detoksykujący na włosy

Kemon Actyvabio – zabieg detoksykujący na włosy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

_MG_1773Build up to powszechne zjawisko polegające na nawarstwianiu się zanieczyszczeń na włosach pomimo ich mycia. Przyczyn można dopatrywać się zarówno w warunkach środowiskowych (smog, drobny pył), jak i w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych włosów.

Build up jest więc odpowiedzialny za matowe, wypłowiałe i pozbawione blasku włosy z tendencją do szybkiego przetłuszczania się.

Profesjonalny zabieg detoksykujący Hair Detox Actyvabio pomaga zmniejszyć efekt nawarstwiania zanieczyszczeń już po pierwszym zastosowaniu. Produkty skutecznie oczyszczają włosy, a ich zmiękczające, kojące i przeciwutleniające składniki aktywne pomagają odzyskać naturalny wygląd i równowagę skóry głowy.

Zabieg detoksykujący przywraca włosom naturalną świeżość w 3 prostych krokach. Dodatkowo posiada właściwości relaksacyjne, co poprawia samopoczucie klienta i wzmacnia końcowy efekt.

Krok 1. DETOKS z użyciem wody micelarnej
Rozpyl na włosach wodę micelarną Acqua Micellare Essenziale – dzięki temu znacznie zwiększysz skuteczność zabiegu. Aby wzbogacić rytuał, w celu usunięcia zanieczyszczeń zastosuj specjalne chusteczki Actyvabio, a następnie umyj włosy szamponem. Produkt Acqua Micellare Essenziale, wzbogacony o Velian Complex, działa natychmiastowo, zmiękczając oraz kojąc. Idealny do stosowania bezpośrednio na skórę głowy.

Krok 2. OCZYSZCZANIE z użyciem szamponu Essenziale lub szamponu Essenziale Ricco
Specjalna żelowa konsystencja szamponów Actyvabio umożliwia całkowite usunięcie resztek produktów z włosów. Głębokie, lecz delikatne oczyszczenie nadaje włosom naturalną lekkość i blask. Dokładna analiza włókien włosów pomoże dokonać wyboru między szamponem Essenziale (do włosów naturalnych i cienkich) a Essenziale Ricco (do włosów porowatych lub kędzierzawych, po zabiegach fryzjerskich).

Krok 3. ODŻYWIENIE z użyciem balsamu Essenziale lub maski Essenziale Ricca
Ostatni etap zabiegu pomaga zmiękczyć włókna włosów, a tym samym ułatwia rozczesywanie. Balsam Essenziale i maska Essenziale Ricca nie zawierają silikonów, dzięki czemu włosy stają się delikatne, jedwabiste i miękkie w dotyku. Ponadto zyskują niesamowitą lekkość i blask.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

 

08 mar 2019