KEVIN.MURPHY wspiera akcję charytatywną „Milion na milion”

KEVIN.MURPHY wspiera akcję charytatywną „Milion na milion”

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Grudzień to wyjątkowy czas. Czas, który spędzamy w gronie najbliższych.  Czas magii i prezentów. To moment, w którym chcemy pomagać, szczególnie osobom potrzebującym. Dlatego marka KEVIN.MURPHY dołączyła do partnerów szczytnej akcji „Milion na milion”.

Akcja charytatywna „Milion na milion” zainicjowana została wiosną bieżącego roku przez Małgorzatę Kożuchowską. Jej celem jest zapewnienie potrzebującym dzieciom sprzętu umożliwiającego im uczestnictwo w zajęciach online, zdobywanie wiedzy i podjęcie walki o lepszą przyszłość.  Aktorka zdecydowała się na współpracę z Akademią Przyszłości, która zrzesza dzieci zmagające się z niską samooceną, a także wykluczeniem społecznym. To właśnie dla nich zostaną zakupione laptopy z zebranych środków.

Marka KEVIN.MURPHY w ramach akcji „Milion na milion” stworzyła dedykowany zestaw Angel for Christmas z kultową linią ANGEL oraz lotionem ANTI.GRAVITY. Z każdego sprzedanego zestawu w terminie od 16.12 do 20.12 na stronie www.hair2go.pl  marka przeznaczy 5% dochodu na cele charytatywne.

KEVIN.MURPHY Angel for Christmas – zestaw dodający objętości, cena 241,90 zł Tu kupisz

Gwiazdy oraz fani aktorki biorące udział w akcji zachęcają do wpłacania choćby symbolicznej złotówki na konto zbiórki na siepomaga.pl/milion. – Chcemy zebrać jak najwięcej pieniędzy przed świętami, żeby pod choinkami dzieciaki znalazły jak najwięcej laptopów, komputerów i tabletów, bez których nie mają dostępu do nauki na równi z kolegami i koleżankami – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

18 gru 2020