Koloryzacja brwi i rzęs z RefectoCil

Koloryzacja brwi i rzęs z RefectoCil

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

stylizacja-brwi-flkBrwi i rzęsy po zabiegu koloryzacji henną Refectocil stają się intensywnie podkreślone, a oczy mają żywsze spojrzenie.

Dziewięć różnych kolorów pozwoli dopasować koloryzację do każdego typu urody.

0 blond – (BLOND BROW – Breathtaking Blonde!) Rozjaśnia brwi do trzech poziomów. Stosować tylko z utleniaczem w kremie RefectoCil Oxidant Creme (nie w płynie). Przeznaczenie: brwi.

1.1 grafit – (GRAPHITE – Graceful Graphite!) Ciemnoszary odcień przeznaczony do dyskretnego pokrycia siwych włosków. Idealny do mieszania z innymi kolorami RefectoCil.

2 czarno-niebieski – (BLUE-BLACK – Beautiful Blue Black!) Niebieski dodaje blasku i głębi koloru.

2.1 głęboki niebieski – (DEEP BLUE – Dazzling Deep Blue!) Z wysoką zawartością pigmentu niebieskiego wyłącznie do bardzo jasnych rzęs.

1 czerń (PURE BLACK – Brilliant Black!)  Intensywny, głęboki, pełen blasku kolor.

3 naturalny brąz – (NATURAL BROWN – Blazing Brunette!) Bardzo ciemny, dobrze kryjący. Do mieszania z innymi kolorami RefectoCil.

3.1 jasny brąz – (LIGHT BROWN – Luscious Light Brown!) Naturalny, jasny brąz. Do mieszania z innymi kolorami RefectoCil.

4 kasztan – (CHESTNUT – Charming Chestnut!) Daje delikatny kasztanowy odcień.

4.1 czerwień – (RED – Radiant Red!) Intensywny czerwony uzyskuje się na włoskach w kolorze jasny i średni blond; połysk czerwieni na ciemnym blondzie. Idealny do mieszania z brązami RefectoCil.

Efekt na rzęsach: Długość i objętość: rzęsy stają się wyraźnie dłuższe i pełniejsze. Dzięki koloryzacji z natury cieńsze i jaśniejsze końcówki rzęs, stają się idealnie podkreślone. Blask i intensywność koloru: dzięki koloryzacji jasne rzęsy uzyskują intensywny, jednolity kolor na całej długości. Naturalnie ciemne rzęsy zyskują podkreślony kolor i dodatkowy blask.

Efekt na brwiach: Podkreślenie: brwi są w pełni podkreślone, uzyskują wyraźny kontur i są idealną ramką dla twarzy i oczu. Korekcja: w przypadku braku lub małej ilości włosków przez zabarwienie skóry można uzyskać wizualny efekt zagęszczenia brwi.

Młody wygląd: 100% pokrycie siwych i jasnych włosków.

Zalety w skrócie: Oszczędność czasu i praktyczność: od samego rana, bez konieczności stosowania makijażu oczy mogą być piękne i pełne ekspresji. Odporne na wodę i rozmazywanie: o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od sytuacji, gwarancja niezmiennie pięknego wyglądu.

Trwałość: efekt koloryzacji, pogrubiania i wydłużania rzęs utrzymuje się do 6 tygodni.

Zapraszamy na refectocil.pl lub naszego Facebooka: www.facebook.com/RefectocilPolska

Na podstawie materiałów Progress Września

31 lip 2019