Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe

Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

dsd_plakat2_A5_Strona_1_Obraz_0001Zadbaj o zdrowie i piękno włosów Twoich klientów, skutecznie pomagając im w walce z dolegliwościami związanymi ze skórą głowy i włosami. Kosmetyki trychologiczne hiszpańskiej firmy DSD de Luxe zawierają bezpieczne, naturalne składniki i substancje aktywne w najwyższym dopuszczalnym stężeniu, które są alternatywą dla leczenia farmakologicznego. Preparaty te pozwalają uzyskać szybkie efekty kuracji, skracając niekiedy jej czas o połowę.

Wszystkie produkty DSD de Luxe należą do grupy kosmetyków o działaniu leczniczym. Ich wysoka jakość sprawia, iż są wygodne i przyjemne w użyciu. Stosując Produkty DSD de Luxe uzyskuje się znakomite efekty terapeutyczne. Wzmacniają wzrost włosów, hamują wypadanie, zmniejszają stan zapalny w przypadku łojotoku i łupieżu, likwidują łuszczenie się skóry oraz przywracają strukturę włosów zniszczonych. Kosmetyki te są jedynymi kosmetykami o bardzo silnym działaniu trychologicznym.

Wszystkie produkty zawierają składniki aktywne pochodzenia roślinnego hamujące wypadanie i stymulujące wzrost włosów, ich skuteczność potwierdzona jest klinicznie i oparta na badaniach naukowych.

Bezpieczeństwo naszych ekskluzywnych aktywnych składników zostało potwierdzone nie tylko klinicznie, ale także przez doświadczenia lekarzy i użytkowników tych produktów. Biotechnolodzy i lekarze, współpracujący z marką DSD de Luxe, analizują na bieżąco najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki o włosach. Dzięki temu ta stale modyfikowana linia produktów zawiera najnowsze składniki i komponenty o sprawdzonej aktywności.

Kiedy już spróbujecie działania produktów DSD de Luxe, nie tylko będziecie pod wrażeniem ich najwyższej skuteczność i jakość, ale także przyjemności z ich użycia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SALONY FRYZJERSKIE I KOSMETYCZE

Informacje dotyczące współpracy uzyskasz pod numerami telefonu: 608 118 835, 22 487 83 71

Oferujemy dogodne warunki współpracy.

e-mail: beautyhair@o2.pl

www.trychologia.com

Na podstawie materiałów Beauty Hair

01 mar 2017