Kosswell Cashmere Pro Tech

Kosswell Cashmere Pro Tech

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

cashmereZabieg kaszmirowego wygładzania i regeneracji włosów

Kaszmir jest jednym z najbardziej cenionych naturalnych włókien na świecie. Jest miękki, jedwabisty i przyjemny w dotyku. Należy do najrzadszych naturalnie występujących włókien na świecie, stąd jego wyjątkowość. Ten pochodzący z dolin Azji, luksusowy i ekskluzywny kaszmir, jest źródłem bardzo wysokiej jakości kosmetycznych produktów z serii Kosswell Cashmere Pro Tech.

Rewolucyjna technologia łączy włókno kaszmiru z niezbędnymi aminokwasami i kompleksem argininy, zapewniając włosom długotrwałą gładkość, regenerując ich strukturę od wewnątrz, dodając jedwabistej miękkości oraz intensywnego blasku.

Zestaw Kosswell Cashmere Pro Tech zawiera:

Deep Cleansing Shampoo – Szampon głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy, który usuwa pozostałości i resztki produktów do stylizacji z włosów, takich jak oleje, żele czy lakiery.

Perfecte Liss Treatment – Kurację intensywnie wygładzającą, która redukuje loki i zapobiega puszeniu się włosów ponieważ działa od wewnątrz włosa. Wysoko rozwinięta Technologia Aminocare Keratreat Evolution sprzyja przenikaniu białka, aminokwasów i protein kaszmiru do włókna włosa.

Regenerist Sealer – Maskę zakwaszającą, która zamyka łuski włosa i zapewnia doskonałą ochronę. Maska wzbogacona została o niezbędne aminokwasy i argininę, które gwarantuję włosom intensywnie jedwabistą miękkość. Chroni je również przed ciepłem oraz przed uszkodzeniami.

Aplikacja krok po kroku na Facebook: @KosswellPolska lub www.youtube.com/watch?v=fBJWbRd7kRc

Oficjalny partner marki:

PH Progress Września, ul. Wrocławska 43, 62-300 Września, t: 61 437 49 80, www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

 

31 lip 2019