Kosswell Innove – linia kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych

Kosswell Innove – linia kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

FLK_n_c_06_02_2018Nowa linia Innove
Innove to linia profesjonalnych szamponów, odżywek oraz masek zaprojektowana specjalnie dla każdego typu włosów.

Dzięki nowoczesnym i ekskluzywnym formułom oraz skutecznym składnikom aktywnym, linia Innove znajduje zastosowanie we wszystkich zabiegach fryzjerskich.

Seria zapewnia ochronę, odżywienie, nawilżenie, połysk i maksymalną pielęgnację włosów.

Structure Repair Shampoo
Szampon regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych. Szczególnie polecany po zabiegach rozjaśniania lub do włosów porowatych. Specjalne restrukturyzacyjne formuły przywracającą włosom siłę i ich naturalny wygląd. Zawiera aminokwasy i białka oraz filtr słoneczny dla ochrony przed promieniami UV.
Pojemność: 500 ml, 1000 ml

Structure Repair Mask
Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych. Odżywcza maska do włosów z technologią Nutri-Activecell. Pielęgnuje i regeneruje włókna kapilarne włosa, które zostały narażone na fizyczne i chemiczne oddziaływania czynników zewnętrznych. Lipidofilowe i hydrofilowe środki wspomagają penetrację włosa, odbudowują i wzmacniają uszkodzone mikrowłókna.
Pojemność: 500 g

Structure Repair Instant Treatment
Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych z olejkiem arganowym. Poprawia strukturę włókna włosa od pierwszej aplikacji. Odżywia, dodaje blasku i przywraca elastyczność włosom, zapobiega ich skręcaniu się i elektryzowaniu. Chroni przed promieniami UV.
Pojemność: 250 ml

Structure Repair Instanat Treatment
Serum regenerujące do końcówek włosów. Przywraca proces odtwarzania lipidów, które uszczelniają strukturę włosa i chronią jego wnętrze. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych, szczególnie Omega 3, pomaga stworzyć zdrowe włosy, które są odporne na uszkodzenia i rozdwajanie. Idealnie wygładza. Nie obciążając włosów, zapewnia maksymalne nabłyszczenie.
Pojemność: 50 ml

www.kosswell.com.pl

Facebook: @KosswellPolska

Oficjalny partner marki:

Progress Września

www.progress.wrzesnia.pl

Facebook: @ProgressWrzesnia

Na podstawie materiałów Progress Września

 

 

12 lut 2018