KOSSWELL – profesjonalne lakiery do włosów

KOSSWELL – profesjonalne lakiery do włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

lakiery_do_wlosow_kosswellLakiery  do włosów pozwalają w dzisiejszych czasach uzyskać bardzo różne i ciekawe stylizacje, a wszystko dzięki zróżnicowanej formule. Profesjonalne lakiery najczęściej różnią się siłą utrwalenia, co pozwala na dobranie odpowiedniego produktu pod konkretne zastosowania.

Przy wyborze kosmetyków do włosów zawsze powinniśmy kierować się pewnymi zasadami, które pozwolą dobrać idealny produkt. Najpierw zawsze musimy określić dokładnie nasze potrzeby, ponieważ kosmetyki nigdy nie powinny być dobierane przypadkowo! Jednak przede wszystkim pamiętajmy aby zwrócić uwagę na kondycję i rodzaj naszych włosów ponieważ ma to istotny wpływ na to, czy dany lakier pozwoli nam osiągnąć upragniony efekt.

Lakiery do włosów marki Kosswell to idealnie rozwiązanie dla osób którym zależy na utrwaleniu i jednoczesnym modelowaniu fryzury.

Kosswell Precission Extra X-STRONG oznaczony siłą utrwalenia 5 to bardzo mocny lakier do końcowego utrwalenia fryzury nadający jej formę i styl przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Lakier charakteryzuje się tym, że nie pozostawia białego nalotu i nie skleja włosów, dzięki czemu są łatwe do rozczesywania.

Kosswell Precission FLEXIBLE oznaczony siłą utrwalenia 4 świetnie sprawdzi się przy elastycznym utrwalaniu fryzury nadając jej formę i kształt, a włosom dodatkowo połysk, dzięki czemu fryzury nie matowieją. Dużą zaletą lakieru jest to, że nie pozostawia jasnego nalotu i szybko wysycha. Dodatkowo jest odporny na wilgoć przez co z powodzeniem zastępuje piankę i żel.

Więcej informacji na stronie: www.kosswell.com.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

14 lut 2017