Kuracje Karyn od Inebrya

Kuracje Karyn od Inebrya

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

inebryaKuracja natychmiastowo odbudowuje włosy, odżywia je i nadaje im piękny blask. Przeznaczona do włosów po zabiegach, rozjaśnianych i suchych.

Działanie:

Zwiększa blask koloru, sprawia, że włosy stają się niewiarygodnie zdrowe, miękkie i witalne, ułatwia stylizację.

Pielęgnuje piękno blondów. Po zastosowaniu kuracji włosy są wyjątkowo miękkie, łatwe do układania i pełne blasku.

Nawilża i odżywia, dzięki czemu włosy stają się zdrowe, mocne i błyszczące. Nie obciąża fryzury.

Protein Repair Booster
Kuracja naprawcza zawierająca koncentrat protein i aminokwasów. Stworzona do wyłącznego użytku w połączeniu z płynami Karyn za pomocą dołączonego do zestawu dozownika, który przekształca pielęgnację w prawdziwy rytuał naprawczy, dogłębnie regenerujący zniszczone włosy. Zwiększa siłę, witalność i łatwość układania włosów. Produkt nie zawiera siarczanów i krzemu.

Color Care Lotion
Intensywna kuracja o działaniu nawilżającym i ochronnym, stworzona na bazie nasion komosy ryżowej. W wyniku kontaktu z wodą jej innowacyjna, ultralekka, bezwodna formuła tworzy piankę kondycjonującą dającą imponujące efekty kosmetyczne. Produkt poprawia trwałość koloru i nadaje blask włosom. Sprawia, że są niezwykle zdrowe, miękkie, błyszczące i pełne witalności. Ponadto ułatwia układanie fryzury, nie obciążając włosów. Nie zawiera siarczanów i silikonów.

Bleach Care Lotion
Intensywny zabieg o doskonałym działaniu nawilżającym, nadaje teksturę oraz zapobiega puszeniu włosów. Stworzony na bazie nasion Chia. Innowacyjna, ultralekka, bezwodna formuła przy kontakcie z płynem tworzy się emulsję kondycjonującą o silnym działaniu kosmetycznym. Po zastosowaniu produktu włosy stają się niesamowicie miękkie, łatwe do układania i lśniące. Bleach Care Lotion nawilża, nadaje teksturę, przeciwdziała puszeniu się włosów, nie obciążając ich. Produkt nie zawiera siarczanów i krzemu.

Moisture Care Lotion
Intensywna kuracja bez spłukiwania, stworzona na bazie nasion Pataua. Dzięki lekkiej, bezwodnej formule produkt nawilża i odżywia włosy w zbalansowany sposób, nadaje jedwabistość, zwiększa połysk, nie obciążając fryzury. Ponadto czyni włosy zdrowymi i mocnymi. Ułatwia stylizację. Nie zawiera siarczanów i silikonów.

www.sapo.pl

Na podstawie materiałów Sapo

09 kw. 2018