Lato w głowie i… na głowie

Lato w głowie i… na głowie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zadbaj o najlepsze lato z serią Velvet Orchid od BaByliss

Od kilku tygodni marzymy o plaży, słońcu i morskiej bryzie. W powietrzu czuć powiew lata i nasze marzenia po długim czasie w domu już niedługo się ziszczą. Przed wyjazdem warto poświęcić trochę czasu i stworzyć wspaniałą stylizację, która sprawi, że ten sezon będzie godny zapamiętania. Pomoże w tym najnowsza seria urządzeń Velvet Orchid od BaByliss.

Luźne loki rodem z niebiańskiej plaży? Prosta elegancja? Czy może potrzeba zapomnienia o szybko wiązanym koku na videokonferencje i po prostu odświeżenie swojego looku? Każda z nas ma inne potrzeby zmiany stylizacji. Pierwsza połowa roku nie należała do najlepszych, ale możesz sobie to zrekompensować świetnym latem. Zadbaj, aby to były Twoje najlepsze wakacje zmieniając swoją stylizację.

Proste włosy? To banalnie proste

Niewiele z nas ma proste włosy i zazdrościmy tym, które nie muszą walczyć z naturalnymi lokami. Proste włosy to symbol elegancji, ale też dużo pracy. Chyba, że używamy odpowiednich produktów.

Prostownica do włosów BaByliss Velvet Orchid 235 zapewnia skuteczną stylizację i wygładzone włosy. Jest wyposażona w płytki z powłoką turmalinowo-ceramiczną, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo gładkie wykończenie fryzury. Można jej użyć prawie od razu po podłączeniu, bo nagrzewa się w ciągu 30 sekund.

Posiada aż 6 ustawień temperatury, a maksymalna wynosi 235°C. Dzięki temu nadaje się do każdego rodzaju i stanu włosów. Pracę ułatwia przewód obrotowy o długości 2 metrów.

Prostownica przy połączeniu z suszarką do włosów zapewni prawdziwy urok każdej stylizacji.

Jaką suszarkę wybrać?

Suszarka do włosów BaByliss Velvet Orchid 2300 jest bardzo lekka, ale jednocześnie, co jest bardzo ważne, zapewnia dużą moc – 2300 W. To gwarantuje szybki przepływ powietrza oraz wydajne, bezproblemowe suszenie.

Urządzenie posiada 3 ustawienia temperatury, 2 ustawienia prędkości oraz funkcję zimnego nawiewu. Suszarka jest wyposażona w technologię ceramiczno-turmalinową oraz umożliwia kontrolę poziomu jonizacji. Dzięki temu zapewnia niezwykle gładkie wykończenie oraz olśniewający połysk. Wszystko w krótkim czasie.

Jedno urządzenie do wszystkiego

Jeżeli nie masz miejsca w łazience na wiele urządzeń albo lubisz rzeczy uniwersalne to suszarko-lokówka BaByliss Velvet Orchid Hot Air Styler jest dla Ciebie. Jest wyjątkowo wygodna i zapewnia moc 800W.

Urządzenie ma 2 ustawienia temperatury oraz funkcję zimnego nawiewu. Zestaw zawiera 2 nasadki. Szczotka z powłoką turmalinowo-ceramiczną wygładza włosy, a szczotka czesząca dodatkowo podnosi je u nasady.

Stwórz wyjątkowa stylizację na najlepsze lato w Twoim życiu z Babyliss!

Prostownica do włosów Velvet Orchid 235 model 2513PE od BaByliss. Cena: 179,00 PLN
Suszarka do włosów Velvet Orchid 2300 model 5513PE od BaByliss. Cena: 179,00 PLN
Suszarko-lokówka Velvet Orchid Hot Air Styler model AS83PE od BaByliss. Cena: 179,00 PLN

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss

19 cze 2020