Linia True Soft od Maria Nila

Linia True Soft od Maria Nila

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

maria nila TRUE SOFTPrawdziwie miękkie włosy

Maria Nila nie jest zwyczajną firmą produkującą kosmetyki do włosów. Nasze produkty są w 100% wegańskie, nietestowane na zwierzętach, powstają z miłości do naszych przyjaciół. Zwierzęta wypełniają nasze życie radością, dlatego nie powinno się na nich testować kosmetyków. Opracowując wysokiej jakości produkty wegańskie, ułatwiamy innym podejmowanie działań w kierunku stworzenia zrównoważonego i bardziej przyjaznego świata.

Kupując artykuły marki Maria Nila, wybierasz kosmetyki do pielęgnacji włosów wyprodukowane w Szwecji, cruelty free i chroniące kolor. Nasi chemicy opracowują produkty na bazie wysokiej jakości składników, dzięki którym korzyści czerpią zarówno salony fryzjerskie oraz ich klienci, jak i zwierzęta oraz środowisko.

W takiej filozofii powstała też seria True Soft, która sprawia, że nawet najbardziej suche, szorstkie i zniszczone włosy stają się delikatne i miękkie w dotyku. Zawarty w niej olej arganowy zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, a Colour Guard Complex chroni przed utratą koloru. Seria składa się z szamponu, odżywki i maski.

True Soft Shampoo
Delikatny szampon do włosów suchych, który nadaje miękkości, nawilża i wzmacnia strukturę włosa. Nie zawiera siarczanów i parabenów.

True Soft Conditioner
Odżywka do włosów suchych ułatwiająca rozczesywanie, która nadaje miękkości, nawilża i wzmacnia strukturę włosa.

True Soft Masque
Delikatna formuła pielęgnacyjna dla włosów suchych, która nawilża i odżywia włosy, zapewniając jedwabistą gładkość. Maskę należy nakładać na świeżo umyte włosy i pozostawić na włosach przez 5–10 minut. Następnie spłukać i nałożyć odżywkę. Zabieg stosować 1–2 razy w tygodniu.

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

 

12 lut 2018