Montibello DECODE – wolność ekspresji

Montibello DECODE – wolność ekspresji

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

montibello_528x284To więcej niż efekt końcowy, to początek.

DECODE jest nowym sposobem postrzegania rezultatów stylizacji. Efekt końcowy jest żywy, dostosowuje się do chwili i do pragnień każdej osoby. Jest nową gamą produktów do stylizacji opracowaną specjalnie po to, aby dać Ci swobodę wyrażania osobowości klienta poprzez wyjątkową fryzurę. Dekoduj styl każdego klienta, stwórz dla niego indywidualny styl i wyraź go, nie ograniczając swojej inspiracji.

Kreatywność na miarę, od początku do końca
Dekoduj styl swojego klienta, zaproponuj mu nowe efekty końcowe, zaskocz go, interpretując na nowo jego osobowość. Ponieważ możliwości tworzenia nowych Kodów jest tyle, ile jest okazji do ich pokazania.
Stwórz różne Kody, interpretując na nowo i na różne sposoby pragnienia klienta. Bądź świadkiem totalnej metamorfozy. Zmień Kod, zmień fryzurę klienta, spraw, aby w jego miejsce pojawiła się nowa osoba: szykowna, zmysłowa, na czasie, naturalna lub kosmopolityczna. Tylko jeden gest, aby osiągnąć unikalny rezultat.
Wyraź swój talent. Mając w rękach DECODE, kreatywność nie ma granic, Twój artyzm wyłania się swobodnie i jakikolwiek Kod sobie wyobrazisz, staje się on rzeczywistością. DECODE pozwala Ci wprowadzać innowacje, ta kolekcja została stworzona dla Ciebie, aby ułatwić Twoją pracę.

Stylizacje, które bronią uniwersalnego piękna
Ponieważ wolność ekspresji nie zależy od płci, DECODE oferuje Ci wiele produktów przeznaczonych do tworzenia wizerunku nowoczesnych kobiet i mężczyzn. Produkty dostosowane są do potrzeb różnych włosów, a ich konsystencja i skład zostały tak opracowane, aby odpowiedzieć na Twoją potrzebę metamorfozy wizerunku i ułatwić Twój proces twórczy.

Formuła, która dopełnia efekt końcowy
Efekt końcowy z zastosowaniem produktów z linii DECODE jest połączeniem ich wymagającej formuły i pragnienia dbania o włosy oraz o ich maksymalną ochronę podczas procesu stylizacji.
Produkty zawierają witaminy, filtry słoneczne UVA-UVB najnowszej generacji, które chronią włosy przed promieniowaniem; składniki zapewniające ochronę termiczną przed szkodliwym działaniem źródeł ciepła a także silny składnik pozyskiwany z halofitów (Zatrwian i Sea Satin), zapewniający efekt bariery chroniącej przed skażeniem i zanieczyszczeniami środowiska. Fundamentalna jest także sfera zmysłów, różne konsystencje, które nadają się idealnie do tego, by tworzyć stylizacje, jakich pragniesz, dbając o najmniejszy szczegół. Wyjątkowe zapachy są zróżnicowane dla każdej z linii, tak aby cieszyć się wyjątkowym, pozytywnym, przyjemnym doświadczeniem.

Odkrywając DECODE
Kolekcja DECODE składa się z pięciu linii, które są odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów. Każda z nich jest łatwa w zastosowaniu i gwarantuje wspaniałe efekty, a Ty swobodnie możesz dać upust swojej nieograniczonej kreatywności.

www.montibello.pl

Na podstawie materiałów Montibello

27 mar 2017