Montibello Sun Care

Montibello Sun Care

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Doskonała pielęgnacja i najwyższej jakości ochrona przed promieniowaniem słonecznym

SOLAR CARE_montibelloTreat Naturtech to innowacyjne produkty bazujące na koncepcji Tricho Nutrition, które w profesjonalny sposób dbają o włosy. Szeroki asortyment produktów opracowano na bazie programu Tricho-Nutrition o głęboko penetrujących właściwościach, który obejmuje mieszankę niezbędnych dla włosów składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Dzięki nowoczesnym technologiom i starannie opracowanej formule możliwe jest dokładne połączenie składników odżywczych i ochronnych, ich dostarczanie i uwalnianie w miejscu, gdzie jest na nie szczególne zapotrzebowanie.

Włosy wystawione na działanie słońca wymagają specjalnej pielęgnacji, dlatego też Treat Naturtech Sun Care zawiera formułę Tricho Nutrition, która chroni włosy w szczególny sposób i zapewnia im doskonałą pielęgnację.

Połączenie olejku kokosowego, olejku monoi-tiare i olejku z orzechów makadamia pozwala na odżywienie, nawilżenie i ochronę włosów narażonych na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Zawarte w produktach filtry UVA-UVB oraz wysokiej jakości związki pochodzenia roślinnego chronią włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, łagodzą i tonizują skórę głowy.

Pochodna olejku citronelli dzięki swoim właściwościom pomaga neutralizować zapach chloru oraz inne nieprzyjemne zapachy.

Witamina E zapewnia zwiększoną ochronę przed działaniem wolnych rodników.

Rezultat: zdrowa skóra głowy, zadbane i jedwabiste włosy o lśniącym, żywym kolorze, ochrona przed słońcem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

SPRAY PIELĘGNUJĄCY
Spray ochronny do włosów narażonych na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zapobiega przesuszaniu włosów, chroni kolor i strukturę włosa. Rezultat: odżywione i lśniące włosy.

SZAMPON ODŻYWCZY
Łagodnie oczyszcza włosy z pozostałości soli i piasku. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Neutralizuje zapach chloru i nawilża włosy. Pomaga dbać zarówno o kolor włosów, jak i o ich strukturę.

MASKA
Regeneruje i odżywia włosy. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Neutralizuje zapach chloru i nawilża włosy. Pomaga dbać zarówno o kolor włosów, jak i o ich strukturę.

BALSAM PIELĘGNUJĄCY
Ułatwia stylizację włosów. Regeneruje i odżywia włosy. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Neutralizuje zapach chloru i nawilża włosy. Pomaga dbać zarówno o kolor włosów, jak i o ich strukturę. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Po zastosowaniu, włosy są zadbane i odpowiednio chronione.

www.montibello.pl/hair-care/

Na podstawie materiałów Montibello

 

08 sie 2016