Najnowsze wydanie Fale Loki Koki, Wiosna 2023, online

Najnowsze wydanie Fale Loki Koki, Wiosna 2023, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Wiosenny numer naszego czasopisma dociera już do salonów fryzjerskich, możecie przeczytać go także online.

Od jakiegoś czasu zmagamy się nie tylko ze skutkami pandemii, ale i konsekwencjami, jakie niesie ze sobą kryzys gospodarczy. Na pewno prowadzenie biznesu w tak trudnym czasie wymaga dużej elastyczności, szybkiego radzenia sobie z problemami i poszukiwania nowych rozwiązań. Polecamy artykuł autorstwa Sebastiana Karczewskiego, który zamieszczamy w Męskiej strefie. Znajdziecie tu kilka wskazówek podpowiadających, jak chociażby przeciwdziałać spadkom przychodów. Z kolei Waldemar Kotecki opowiada, jak firma Fale Loki Koki opiekuje się salonami w tych trudnych okolicznościach. Wspomina też o najnowszej inicjatywie – Instytucie Fale Loki Koki, który będzie nie tylko służył pomocą fryzjerom w trudnych sytuacjach, ale też starał się zaradzać globalnym problemom naszej branży, dbał o jej rozwój i konsolidował całe środowisko.

Zawsze z przyjemnością informujemy o sukcesach polskich fryzjerów na arenie międzynarodowej. Ostatnie mistrzostwa federacji CMC we Włoszech przyniosły kolejny triumf naszej kadry. O przygotowaniach do tych zawodów i pasji do fryzjerstwa rozmawiamy z Dawidem Koszykiem, który zdobył podwójny tytuł Mistrza Świata. I co ciekawe, choć na co dzień w salonie zajmuje się fryzjerstwem męskim, złote medale wywalczył w konkursie damskim.

Wiosna to czas spotkań targowych, które są świetną okazją do prezentacji premierowych produktów. Niektóre z nich znajdziecie na łamach naszego nowego numeru: serie dedykowane pielęgnacji włosów blond, kosmetyki oczyszczające i detoksykujące skórę głowy czy produkty pozwalające zadbać o kolor i blask farbowanych włosów.

Koniecznie zajrzyjcie też do naszych Trendów. Prezentujemy m.in. fryzury inspirowane pełnym energii i witalności kolorem 2023 roku czy hollywoodzkie fale, które sprawdzą się na specjalne okazje, ale też doskonale podkreślą casualowe stylizacje. Warto zwrócić uwagę na propozycje krótszych cięć – różne odmiany boba czy pixie cut wciąż wpisują się w aktualne trendy.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Wiosna 2023

28 mar 2023