Najnowsze wydanie FLK, Jesień 2022, online

Najnowsze wydanie FLK, Jesień 2022, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Jesienne wydanie naszego czasopisma możecie przeczytać także online. Zapraszamy!

Jesień to czas wyraźnego ożywienia w naszej branży – to chociażby spotkania targowe, które odradzają się po pandemicznej przerwie. Wszyscy miłośnicy fryzjerstwa czekają na kolejną edycję londyńskiego Salon International czy wyjątkowe widowisko sztuki fryzjerskiej Alternative Hair Show, które odbędzie się w tradycyjnej formie – stacjonarnie. W połowie października będzie można odwiedzić targi „Uroda” w Gdańsku, a pod koniec listopada powróci Festival Hair & Beauty w Katowicach. W numerze znajdziecie zapowiedzi tych spotkań.

Zajrzyjcie także do działu Nowości. Tu zamieszczamy informacje o produktach, które pojawiają się w ofercie dla profesjonalistów: koloryzacja i pielęgnacja podczas jednego zabiegu, keratynowa regeneracja i odbudowa włosów ze złotem koloidalnym czy coraz doskonalsze systemy przedłużania włosów.

Zawsze z przyjemnością prezentujemy na naszych łamach utalentowanych, pełnych pasji fryzjerów. Adrian Skopiński to bohater jednego z najnowszych wywiadów. Jego konkursowe prace to ciekawe połączenia elementów klasycznych z awangardowym spojrzeniem na najnowsze trendy. Przy okazji warto przypomnieć, że udział w różnego rodzaju branżowych konkursach czy mistrzostwach to doskonała okazja do promocji, zaprezentowania swojego talentu i umiejętności, i co równie ważne – do nauki i inspiracji.

Polecamy też artykuł w Męskiej strefie, który nawiązuje do tematu aranżacji barber shopu. Przy zachowaniu wszelkich reguł dotyczących urządzania salonu, warto postawić na elementy, które pokażą nasze zainteresowania i pasje. W ten sposób stworzymy niepowtarzalną atmosferę w naszym miejscu pracy.

Warto przeczytać też poradnikowy tekst dotyczący reklamacji w salonie. Ważne, aby dobrze przygotować się na taką sytuację, tak by nie generowała ona niepotrzebnego stresu. Odpowiedni regulamin salonu i procedura reklamacyjna pozwolą profesjonalnie rozwiązać każdy problem.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Jesień 2022

03 paź 2022