Najnowsze wydanie FLK, Lato 2022, online

Najnowsze wydanie FLK, Lato 2022, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Letni numer naszego czasopisma dociera już do salonów fryzjerskich, możecie przeczytać go także online. Zapraszamy!

W związku ze zniesieniem pandemicznych ograniczeń wracają targowe spotkania dla naszej branży. W letnim wydaniu zamieszczamy relacje z targów w Poznaniu i Bolonii oraz zapowiedzi imprez fryzjerskich, które odbędą się w najbliższych miesiącach.

Wydarzeniom targowym towarzyszą konkursy, które pozwalają fryzjerom zaprezentować swój talent. Polecamy rozmowę z Joanną Jakóbek, która jest laureatką takich zawodów i ma na swoim koncie niejeden puchar, a nawet złoty medal Mistrzostw Świata. Jak podkreśla stylistka, która obecnie w ramach kadry narodowej przygotowuje do startów innych zawodników, takie konkursy to nie tylko tytuły i prestiż, ale też doskonała okazja do nauki i inspiracji.

Zapraszamy też do lektury wywiadu z Pawłem Babiczem, który opowiada m.in. o kierunkach we fryzjerstwie męskim. Na przykładzie swojej najnowszej kolekcji pokazuje, jak różnorodne są propozycje fryzjerskie dla mężczyzn oraz jak pozwalają podkreślić różne typy osobowości.

Przed nami czas wakacyjnego wypoczynku. Jak zaplanować urlop, aby nie myśleć o pracy i nie martwić się o funkcjonowanie biznesu? W dziale Porady przeczytacie artykuł podpowiadający, jak dzięki nowym technologiom, zorganizować pracę salonu w sezonie urlopowym.

Na łamach nowego numeru znajdziecie też jak zawsze branżowe nowości, prezentacje produktów, informacje o szkoleniach, najnowsze kolekcje fryzur i trendy w modzie i makijażu.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Lato 2022

20 cze 2022