Najnowsze wydanie FLK, Wiosna 2022, online

Najnowsze wydanie FLK, Wiosna 2022, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Wiosenny numer naszego magazynu dociera już do salonów fryzjerskich, możecie przeczytać go także online.

Wiosna przyniosła nam kolejne branżowe nowości. Systemy do koloryzacji, które zapewniają włosom rzeczywiste odżywienie oraz produkty do koloryzacji, które pozwalają osiągnąć intensywny i długotrwały kolor przy jednoczesnym znacznym skróceniu czasu samej usługi. Do oferty różnych marek powracają też profesjonalne produkty do trwałej ondulacji. Warte uwagi są preparaty, które zapewniają efekt tafli wody na włosach – nawilżają, wygładzają i rozświetlają włosy.

Zapraszamy do lektury relacji z ważnych zawodów branżowych. Podczas ostatnich Mistrzostw Świata Barberów rozgrywanych we Włoszech Polacy byli bezkonkurencyjni, zdobywając tytuł najlepszej drużyny na świecie. Medale i puchary zarówno indywidualnie, jak i drużynowo wywalczyli także polscy kadrowicze podczas Mistrzostw Świata we Fryzjerstwie online OMC.

Polecamy wywiad z Natalią Lietz, która wywalczyła aż trzy medale podczas World Barber Champion i udowodniła, że we fryzjerstwie męskim nie ma sobie równych. O kolejnym medalowym triumfie opowiada nam Iwona Ostrowska, która obroniła tytuł mistrzyni świata i zachwyciła jurorów jedną ze swoich prac konkursowych.

W dziale Porady przeczytacie artykuł dotyczący zarządzania salonem fryzjerskim, który podpowiada, jak odpowiednio wprowadzić podwyżkę cen w salonie i jak najlepiej zakomunikować ją klientom.

Na łamach numeru znajdziecie też najnowsze kolekcji fryzur z całego świata, prezentujące aktualne trendy: bob, mullet, pixie w nowej odsłonie czy stylizacje z kolorem roku (Very Peri).

Zapraszamy do lektury.

Zobacz wydanie Wiosna 2022

25 mar 2022