Najnowsze wydanie FLK, Zima 2021, online

Najnowsze wydanie FLK, Zima 2021, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zimowy numer naszego magazynu dociera już do salonów fryzjerskich, możecie przeczytać go także online.

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejne wydanie pełne branżowych informacji i inspiracji.

W dziale Nowości znajdziecie artykuły na temat produktów, które właśnie pojawiają się na rynku.

Nie mogło zabraknąć  też najnowszych kolekcji fryzur z całego świata oraz zimowych trendów w modzie i makijażu.

Zajrzyjcie koniecznie do propozycji szkoleń, które pozwolą nie tylko utrwalić zdobytą wiedzę, ale także poszerzyć umiejętności i rozwijać się zawodowo.

W najnowszym numerze zamieszczamy relacje z wydarzeń, które odbyły się w ostatnich miesiącach. I tak po raz drugi wirtualnie przeprowadzono prestiżową galę Alternative Hair Show. Wśród zespołów, które pokazywały podczas dwudniowego show kolekcje, znalazła się nasza rodzima Akademia Babicz, która zachwyciła widzów swoją najnowszą propozycją fryzur pt. „Crystal Fragility”. Okazją do bezpośrednich spotkań z wystawcami oraz branżowymi autorytetami były z kolei targi Salon International w Londynie i Beauty Forum & Hair w podwarszawskim Nadarzynie.

Kristof Pacura – były dyrektor kreatywny prestiżowej Akademii  Sassoon, który teraz buduje własną markę – to jeden z bohaterów naszych wywiadów. W swojej krakowskiej przestrzeni fryzjersko-edukacyjnej propaguje autorską wizję fryzjerstwa i świadomą edukację, która pozwala podnieść potencjał twórczy.

W naszych Poradach zamieszczamy tekst dotyczący skutecznego zarządzania salonem fryzjerskim pt. „Jak przetrwać grudniową gorączkę i zarobić więcej?”. W kilku punktach podpowiada on, jak dobrze wykorzystać przedświąteczną koniunkturę i tak zaplanować pracę, aby zmaksymalizować zyski i jednocześnie zadbać o komfort pracy całego zespołu.

Zapraszamy do lektury.

Zobacz wydanie Zima 2021

29 lis 2021