Najnowsze wydanie FLK, Zima 2022, online

Najnowsze wydanie FLK, Zima 2022, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zimowy numer naszego czasopisma możecie przeczytać także online. Zapraszamy!

Ostatnie miesiące to czas wielu branżowych wydarzeń, stąd w zimowym wydaniu nie mogło zabraknąć relacji z targów takich jak: Beauty Forum & Hair, Uroda czy Salon International.

Na naszych łamach znajdziecie także materiał na temat ostatniej edycji Alternative Hair Show. Od czterech dekad jest to nie tylko wyjątkowy pokaz sztuki fryzjerskiej, ale również okazja do zbiórki funduszy na rzecz walki z białaczką u dzieci. Zamieszczamy też posumowanie startu fryzjerskiej kadry w najważniejszych branżowych zawodach. Mistrzostwa Świata OMC, które po pandemicznej przerwie odbyły się tradycyjnie w Paryżu, przyniosły polskiej reprezentacji kolejne medale, łącznie z pucharem świata. W jednej z kategorii Polki okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły całe podium.

Zapraszamy do lektury naszych wywiadów. Jednym z rozmówców jest tym razem Adam Szulc. Ten ceniony barber, zaangażowany w propagowanie i rozwój fryzjerskiego rzemiosła, opowiada między innymi, jak ocenia kondycję fryzjerstwa męskiego czy edukację w tym zakresie w szkołach branżowych.

Poza tym w zimowym FLK znajdziecie jak zawsze branżowe nowości, prezentacje produktów, informacje o szkoleniach czy trendy w modzie i makijażu. Do tego oczywiście najnowsze propozycje fryzur. A jakie trendy królują w tym sezonie? Przejrzyjcie koniecznie kolekcje przygotowane przez stylistów z całego świata.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Zima 2022

09 gru 2022