Najnowsze wydanie, Jesień 2021, online

Najnowsze wydanie, Jesień 2021, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Jesienny numer naszego magazynu jest już dostępny w salonach fryzjerskich, możecie przeczytać go także online. Zapraszamy do lektury.

A co znajdziecie w najnowszym wydaniu? Jak zawsze: prezentacje produktów, propozycje szkoleń, najnowsze kolekcje fryzur, aktualne trendy w modzie i makijażu, porady dotyczące zarządzania salonem czy aranżacje wnętrz.

Polecamy nasze wywiady. Tym razem rozmawiamy m.in. z Katarzyną Jarzębską, która podczas tegorocznych Mistrzostw Europy we Fryzjerstwie online zdobyła dwa medale – za męską fryzurę klasyczną i kreatywną. O pasji do fryzjerstwa opowiada nam Marcin Jusiński, który nie tylko doskonale realizuje się w pracy w salonie, ale jest też cenionym edukatorem. Na naszych łamach gościmy również laureatów konkursu fryzjerskiego, zorganizowanego przez jedną z marek obecnych na polskim rynku – Sergeia Gorbacha i Łukasza Bronikowskiego.

W dziale Porady znajdziecie artykuł ekspercki o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo higieniczne w salonie i właściwie wybrać środki do utrzymania czystości oraz do dezynfekcji. Utrzymanie właściwej higieny w salonie jest niezwykle istotne nie tylko w czasie pandemii.

Polecamy tekst podpowiadający, jak znaleźć czas dla siebie, prowadząc biznes. Balans między pracą a odpoczynkiem jest istotny nie tylko dla dobrego samopoczucia. Mądre zarządzanie czasem jest też ważnym elementem na drodze do zawodowego sukcesu.

Koniecznie przeczytajcie też kolejny felieton Rafała Potomskiego. Tym razem ten ceniony fryzjer pisze o różnicach między barberem a fryzjerem męskim.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Jesień 2021

22 wrz 2021