Najnowsze wydanie, Lato 2021, online

Najnowsze wydanie, Lato 2021, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Letni numer naszego magazynu jest już dostępny w salonach fryzjerskich, możecie przeczytać go także online. Zapraszamy do lektury.

W wydaniu jak zawsze znajdziecie produktowe nowości, propozycje szkoleń, najnowsze kolekcje fryzur czy aktualne trendy w modzie i makijażu.

W ramach naszych wywiadów prezentujemy Katarzynę Pawłowską. Stylistka jest laureatką zeszłorocznych Mistrzostw Świata online. Złoty medal to efekt pasji, talentu i ciężkiej pracy. Mistrzyni wspomina m.in. o swojej miłości do fryzjerskiej awangardy, która jest wyrazem jej artystycznego zacięcia.

Nowe technologie odgrywają coraz większą rolę także w naszej branży. Klienci Fale Loki Koki mogą już korzystać z platformy e-commerce, czyli bezpiecznych zakupów online. O możliwościach, jakie niesie ze sobą ten nowoczesny kanał komunikacji z salonami fryzjerskimi, opowiadają w kolejnym z naszych wywiadów Wojciech Domaracki i Tomasz Kopera.

Zachęcamy do zajrzenia do Męskiej strefy. Tu zamieszczamy następny odcinek cyklu „Jak to było w dawnych czasach?”. Adam Szulc, kończąc rozważania o historii fryzjerstwa męskiego, omawia współczesny barbering. Z kolei Sebastian Karczewski opisuje, jak w ramach niezwykłego projektu powstała w zakładzie poprawczym pracownia barberska.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Lato 2021

18 cze 2021