Najnowsze wydanie, Zima 2020, online

Najnowsze wydanie, Zima 2020, online

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zimowy numer naszego magazynu dociera już do salonów fryzjerskich, możecie przejrzeć go także online. Serdecznie zapraszamy.

W wydaniu znajdziecie produktowe nowości, propozycje szkoleń, najnowsze kolekcje fryzur czy aktualne trendy w modzie i makijażu.

W ramach naszych wywiadów prezentujemy Mario Mayera, który jest nie tylko cenionym barberem, ale też doskonałym szkoleniowcem oraz laureatem międzynarodowych konkursów fryzjerskich.

W dziale Męska strefa przeczytajcie koniecznie artykuł autorstwa Adama Szulca, który otwiera cykl o historii fryzjerstwa męskiego. A w nim m.in.: jak kształtował się zawód barbera i jak wyglądały początki barber shopów. Polecamy także tekst Sebastiana Karczewskiego, który dzieli się swoimi pomysłami na prowadzenie salonu w trudnym czasie pandemii.

Warto zajrzeć do naszych Porad. Tu znajdziecie informacje, jak promować swój salon za pomocą idealnych zdjęć. Już niedługo, od lipca przyszłego roku, w salonach fryzjerskich będą musiały pojawić się tzw. kasy online. Na ten temat przeczytacie w artykule „Kasy online dla fryzjerów – wszystko, co musisz wiedzieć”.

Miłej lektury.

Zobacz wydanie Zima 2020

07 gru 2020