Naturalny szampon Anti-yellow od Insight

Naturalny szampon Anti-yellow od Insight

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Idealnie chłodny blond bez żółtych odcieni!

Specjaliści z laboratorium marki Insight w wyjątkowy sposób zadbali o blondynki i włosy rozjaśniane, jednocześnie nie pomijając osób, które chcą wyeksponować akcent siwizny. Na ich potrzeby został stworzony szampon Anti-yellow, który niweluje niepożądany żółty odcień, nadając idealny chłodny ton.

Organiczne składniki zawarte w produkcie dbają o kondycję i witalność włosów. Szczególną uwagę należy zwrócić na trzy podstawowe komponenty. Organiczne ekstrakty z rumianku, miodu i cytryny. Od lat znane są ich dobroczynne właściwości.

Rumianek koi i łagodzi, zapobiega wypadaniu włosów, pomaga zwalczyć łupież, a także nadaje połysk. Miód nie tylko posiada walory kulinarne, ale również ma szerokie zastosowanie w kosmetyce. W przypadku włosów jest świetnym antyoksydantem, jednocześnie utrzymuje odpowiednie nawilżenie, nadając miękkość i witalność. Dzięki połączeniu z cytryną, która oczyszcza i rewitalizuje, włosy stają się silniejsze i pełne blasku.

Teraz każdy, kto zapragnie mieć idealny odcień blond lub chce cieszyć się z pięknych siwych włosów, ma szansę nadać im bez ingerencji chemicznej idealną barwę, zdrowy wygląd oraz poprawić ich kondycję od cebulek aż po same końce. Oprócz finalnych wizerunkowych walorów estetycznych docenić należy także aromat misternie dobranych naturalnych zapachów zamkniętych w butelce szamponu Anti-yellow od Insight.

Wyłącznym dystrybutorem marki Insight jest firma Bioar.

www.bioar.pl

Wszystkie salony fryzjerskie zainteresowane współpracą oraz firmy chcące dystrybuować naturalne kosmetyki, serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro@bioar.pl

Na podstawie materiałów Bioar

05 wrz 2017