Nieskończone możliwości kreowania z Ayala

Nieskończone możliwości kreowania z Ayala

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

AYALA zawsze pracuje nad poszerzeniem swojej oferty, tak aby klienci urządzając salon mieli do wyboru nie tylko dobrze znane, sprawdzone modele, ale także nowości będące odpowiedzią na najnowsze trendy.

Także w tym sezonie AYALA przygotowała bogatą ofertę nowych modeli, zarówno w standardowym asortymencie mebli na zamówienie jak i AYALA 48h – mebli dostępnych od ręki.

Na największą uwagę zasługuje najnowsza linia LOFT. Ażurowa konsoleta z czarną metalową konstrukcją i aż 12 półkami pomieści ręczniki, kosmetyki i inne akcesoria niezbędne przy pracy. Sprawdzi się zarówno w typowo barberskich salonach jak i klasycznych salonach damsko męskich. Fotel Loft idealnie współgra z konsoletą dzięki czarnym metalowym podłokietnikom. Posiada szerokie wygodne siedzisko dostępny jest na 3 rodzajach baz i w pełnej palecie kolorów AYALA (aż 52). Kolekcję dopełnia myjnia fryzjerska Loft w tym samym industrialnym stylu. Dla Klientów z mniejszymi salonami, którym spodobały się meble tapicerowane z kolekcji Loft idealnym rozwiązaniem jest wybór konsolety Depo, z podświetlanym lustrem i i prostą ramą po bokach. Konsoleta Depo dostępna jest również w ofercie Mebli 48h w kolorze czarnym i jasnym drewnie.

Dla fryzjerów, którzy marzą o meblach z naturalnego drewna w swoim salonie, AYALA przygotowała 2 konsolety z linii Wood. Klasyczną wersję wiszącą z szeroką drewnianą ramą i półką do odłożenia torebki czy odstawienia filiżanki z kawą, lub wersję stojącą z półokrągłym lustrem, blatem zabezpieczonym hartowanym szkłem oraz chromowanym podnóżkiem i wbudowanymi gniazdkami elektrycznymi. Obydwie konsolety Wood dostępne są w wersji z podświetleniem LED.

Do oferty wszedł także fotel Enzo, z czarnymi metalowymi podłokietnikami z drewnianymi nakładkami. Industrialny charakter fotela przełamują lekko zaokrąglone oparcie oraz siedzisko. Dopełnieniem całości jest pasująca do każdego wnętrza zintegrowana myjnia Comfort z wygodnie wyprofilowanym oparciem i siedziskiem dla zapewnienia Klientom maksimum komfortu podczas wykonywania zabiegów.

Meble dostępne są w pełnej palecie wykończeń AYALA, dlatego już dziś wejdź na www.ayala.com.pl i daj ponieść się wyobraźni, a jeśli potrzebujesz urządzić salon w ciągu kilku dni poznaj nowości AYALA 48h – ofertę mebli dostępnych od ręki.

Na podstawie materiałów Ayala

 

08 paź 2019