Nowa broń do walki z wirusem w Twoim salonie!

Nowa broń do walki z wirusem w Twoim salonie!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Czas paniki, wielu niewiadomych i stanu zagrożenia uległ znacznemu „wywłaszczeniu”, jak to się zwykło ostatnio mawiać. Po etapie zatrzymania gospodarki, przyszedł czas powrotu do normalności.

Salony fryzjerskie, kosmetyczne czy studia tatuażu na nowo mogą przyjmować swoich klientów. Rygor sanitarny wprowadził szereg nakazów i sugestii, aby wykonywane przez nas usługi były bezpieczne dla klientów, ale także dla nas.

Noszenia maseczek, używania rękawiczek i peleryn jednorazowych czy dezynfekcja to te podstawowe wymogi, które musimy realizować, aby być społecznie odpowiedzialnymi.

Każdy, kto przepracował chociażby jeden miesiąc, zauważył, że ceny zakupu środków do dezynfekcji, środków ochrony osobistej, czy urządzeń do sterylizacji pomieszczeń poszybowały mocno w górę.

Sam, jako właściciel salonu, poszukuje ciągle optymalizacji strefy kosztów w moim biznesie. Bardzo ciężko znaleźć rozwiązania, które obniżą te koszty w sposób znaczący. Tak jak z rękawiczkami jednorazowymi i pelerynami już niewiele da się zrobić, to warto poszukać rozwiązań tańszych w strefie sterylizacji i higienizacji salonu.

W moje ręce trafił pistolet do dezynfekcji Streamer Gun od marki Beardburys.

Streamer Gun to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu w prosty i pewny sposób można zdezynfekować wszystkie, nawet trudno dostępne powierzchnie użytkowe w salonie. Dzięki wytwarzaniu nano-mgły na bazie środków bakteriobójczych i wirusobójczych możesz dotrzeć do najbardziej kłopotliwych miejsc i mieć pewność, że Twój salon został dokładnie odkażony, a Ty i Twoi klienci jesteście w nim bezpieczni.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z pandemią i nowe potrzeby wynikające z zagrożenia koronawirusem, marka Beardburys opracowała innowacyjny produkt do czyszczenia i dezynfekcji, umożliwiający profesjonalistom sprawną pracę, zapewniając zaufane i bezpieczne miejsce dla klientów.

Beardburys Streamer Gun to narzędzie, które pozwala na czyszczenie i dezynfekcję stanowiska pracy i narzędzi w szybki, wydajny i bezpieczny sposób między klientem a klientem.

To rozwiązanie idealnie przyda się do szybkiej dezynfekcji żaluzji czy rolet wewnętrznych. Sprawdziłem czy roztwór, który jest rekomendowany do użycia z tym urządzeniem, nie niszczy lub nie odbarwia przedmiotów, które są sterylizowane. Streamer Gun jest w pełni bezpieczny dla maszynek do strzyżenia, nożyczek czy grzebieni a nawet materiałów Twoich bluzek czy spodni.

Mieszanka zalecana do Streamer Gun jest rekomendowana przez Światową Organizację Zdrowia.

W urządzeniu używa się roztworu, który jest bezpieczny i skuteczny w walce z koronawirusem i jest rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ponadto jest to niskokosztowe rozwiązanie, co oznacza, że w tej trudnej sytuacji nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na produkty do dezynfekcji salonu w codziennej pracy.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca mieszanie 30 ml zwykłego wybielacza bez detergentu, który mamy w domu, na każdy litr wody. Biorąc pod uwagę wielkość zbiornika Streamer Gun, mieszamy 7,5 ml wybielacza z 250 ml wody destylowanej. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że woda, którą mieszamy, jest zawsze wodą destylowaną, aby uniknąć uszkodzenia narzędzia.

Urządzenie sprawdziłem w swoim salonie. Jednoznacznie pozwala klientowi zobaczyć proces sterylizacji w salonie. Pozostawia zapach sterylności w salonie.

Już na sam koniec aspekt finansowy: duża oszczędność w przygotowaniu mieszanki do sterylizacji ze zwykłego wybielacza stawia to urządzenie na pierwszym miejscu wśród szybkich rozwiązań do sterylizacji narzędzi, powierzchni czy wyposażenia salonu.

Streamer Gun możecie nabyć we wszystkich sklepach Fale Loki Koki na terenie całej Polski.

Poniżej znajdziesz QR CODE , który od razu przeniesie Cię do filmiku, na którym będziesz mógł zobaczyć działanie Streamer Gun.

Sebastian Karczewski
„Męskie Zacięcie”

09 wrz 2020