Nowa generacja produktów MicroLines firmy Hairdreams

Nowa generacja produktów MicroLines firmy Hairdreams

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Microlines_Daniela_TMU6529_Final_300dpiOd wielu lat zagęszczanie włosów metodą MicroLines firmy Hairdreams jest pierwszym wyborem fryzjerów, aby przywrócić naturalną pełnię włosów osobom skarżącym się na wypadanie i przerzedzanie włosów. Teraz sprawdzony system MicroLines został od podstaw poddany modyfikacji i udoskonalony.

Nowa generacja MicroLines oferuje jeszcze większą różnorodność, jest łatwiejsza w zastosowaniu i spełnia niemal wszystkie życzenia klientów, których dotyczy problem wypadania włosów!

Coraz więcej ludzi, w tym także młodych osób, ma słabe włosy i cierpi z powodu ich wypadania, a proces ten ma tendencję wzrostową i może prowadzić do powstawania miejscowych łysin. Jest to szczególnie poważny problem psychiczny dla tych kobiet, u których piękne włosy budują poczucie własnej wartości i pewność siebie. Już w latach 90. eksperci firmy Hairdreams dostrzegli tę trapiącą wiele osób kwestię i opracowali opatentowaną metodę zagęszczania włosów MicroLines, której celem jest przywrócenie radości życia osobom dotkniętym problemem wypadania włosów i łysienia. Zagęszczenie włosów metodą MicroLines w górnej części głowy oparte jest na zastosowaniu mikrodrobnej siatki, na której przymocowane są wysokiej jakości prawdziwe włosy i która w niewidoczny sposób jest połączona z własnymi włosami. W przeciwieństwie do tradycyjnych tresek i peruk, dodatkowe włosy integrują się z własnymi włosami klienta/klientki. Są noszone na stałe, tak jak własne włosy, dzięki czemu można brać udział we wszystkich codziennych aktywnościach – czy to sport, taniec, czy sauna. Dodatkowe włosy dają poczucie naturalnie rosnących własnych włosów. To właśnie te innowacyjne właściwości sprawiły, że MicroLines to najskuteczniejsza i najpopularniejsza na świecie profesjonalna metoda zagęszczania włosów.

Obecnie firma Hairdreams ponownie zoptymalizowała system MicroLines, skupiając się na wielu istotnych szczegółach. Aktualne udoskonalenia opierają się na praktycznych doświadczeniach i sugestiach przekazanych przez wieloletnich partnerów fryzjerskich MicroLines, którzy byli zaangażowani w prace rozwojowe firmy Hairdreams. Dzięki temu system stał się bardziej przyjazny dla użytkownika i jeszcze lepiej spełnia wymagania klientów.

Ważnym krokiem do osiągnięcia powyższego celu jest serwis „Tailormade” firmy Hairdreams. Za tą nazwą kryje się ręczne wytwarzanie produktów MicroLines w manufakturze Hairdreams. Doświadczeni eksperci dzięki swej skrupulatnej pracy, ręcznie wykonują indywidualnie zaprojektowane siatki do zagęszczania włosów, które stanowią optymalnie rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach wypadania włosów i wobec najbardziej skomplikowanych życzeń klientów dotyczących fryzur – w myśl motta: „nie ma rzeczy niemożliwych!”. Nowa aplikacja do składania zamówień i zoptymalizowane procesy logistyczne pozwalają zapewnić klientom krótki czas oczekiwania na indywidualnie zamówione produkty.

Hairdreams_Manufaktur_MLNOWOŚĆ „Hairdreams MicroLines Selection” z jeszcze większym wyborem modeli

Prócz wykonywania modeli siatek szytych na miarę, wzrasta również oferta gotowych modeli fryzur MicroLines dostępnych natychmiast, bez konieczności długiego czasu oczekiwania na realizację zamówienia. Dostępnych będzie ponad 130 kreatywnych i modnych modeli fryzur. Hairdreams również w tej dziedzinie decyduje się dążyć ku innowacyjności: zamiast tradycyjnego i standardowego asortymentu fryzur, w przyszłości zostanie wprowadzony system „Hairdreams MicroLines Selection”. Kryje się za tym elastyczny, dopasowany do potrzeb klientów wybór modeli, kolorów i długości włosów, który ukierunkowany jest na to, jakie aktualnie panują trendy oraz czego oczekują klienci.

„MicroLines Selection” oferuje całą gamę nowych produktów, w tym między innymi nowe zagęszczenia włosów o długości 40 cm w przystępnej cenowo 5-gwiazdkowej jakości włosów z efektem push-up, które wychodzą naprzeciw życzeniom klientów dotyczącym maksymalnej długości i gęstości włosów przy jednoczesnym korzystnym stosunku ceny do jakości. Nowe zagęszczenia o długości włosów 20 cm spełniają natomiast życzenia w zakresie zwiększenia objętości włosów u klientów z krótkimi fryzurami. Dla świadomych mody klientek dostępne są nowoczesne, modne kolory „Root Shadow” o cudownie naturalnej gradacji koloru od ciemniejszej nasady do jasnych końcówek. Wszystkie modele są dostępne opcjonalnie z mocowaniem stałym lub tymczasowym. Ta unikalna różnorodność produktów dostępna jest tylko w ofercie Hairdreams!

Nowa generacja produktów linii MicroLines oferuje doskonałe rozwiązania dla klientów z problemami w zakresie objętości włosów. Wypowiedź Sandry Schmidbauer, Hairdreams Head of Education, na ten temat: „Każde zagęszczenie produktami MicroLines zawiera niewiarygodną ilość doświadczenia i wiedzy technicznej w tej dziedzinie. Jest to bardzo ważne, ponieważ jest to suma wszystkich tych doświadczeń i drobnych szczegółów, które wyróżniają nas na rynku i sprawiają, że klienci w każdej życiowej sytuacji mają poczucie noszenia doskonałej jakości włosów, które są naturalne i bezpieczne! Dotyczy to również obsługi w salonach fryzjerskich, która dzięki zastosowaniu nowych technologii MicroLines stała się jeszcze prostsza, szybsza i bezpieczniejsza. Ułatwia to również początkującym stylistom i fryzjerom szybkie zapoznanie się z tematem zagęszczania włosów i zachwycanie klientów możliwościami spektakularnego radzenia sobie z dokuczliwym problemem wypadania włosów i łysienia.”

Hairdreams wspiera swoich partnerów MicroLines poprzez szeroko zakrojone, cross-medialne działania reklamowe, innowacyjne porady ekspertów dostępne online oraz wiele innych form współpracy. Dla fryzjerów, którzy dopiero wprowadzają do swej oferty produkty Hairdreams MicroLines, dostępne są atrakcyjne pakiety dla początkujących.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.hairdreams.com/pl/volume.

Na podstawie materiałów Hairdreams

24 cze 2019