Nowa kolekcja dziecięca inna niż wszystkie

Nowa kolekcja dziecięca inna niż wszystkie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Dzieci są na tyle małe, że niestety nie mogą poskarżyć się na pstrokatą rzeczywistość jaką im fundujemy. PANDA tworzy meble dziecięce zamknięte w ciekawej formie, eksponując kolory oszczędnie, zgodnie z ich naturalnym obrazem w świecie przyrody.

kolekcjaDziecieca_006 kopia

 

kol_dziecieca_panda kopiaKolekcje mebli fryzjerskich dedykowanych dzieciom mają długą tradycję, szczególnie na południu Europy, we Włoszech jak i w USA. Wydaje się, że o ile wzornictwo mebli użytkowych w branży ewoluowało w stronę bardzo wysublimowanych projektów, o tyle meble dziecięce to wciąż infantylny świat, wręcz przepełniony kolorami. Kolekcja dziecięca PANDY- NINIO (Niño­)(z hiszp. dziecko) łamie ten schemat. Firma przedstawiła w nowej kolekcji zupełnie inne podejście do dzieci jako odbiorców architektury i barw.

ninoNiezwykle mocno wybrzmiewa jedno z haseł wprowadzających kolekcję: „Dzieci są na tyle małe, że niestety nie mogą poskarżyć się na pstrokatą rzeczywistość, jaką im fundujemy”. Oczywiście meble dla dzieci to wciąż przedmioty użytkowe, które nie powinny tworzyć dystansu i kształtem oraz barwą zapraszać małego klienta do środka. Zachęcać małego użytkownika do skorzystania z tego, co oferują mu tak interesująco wyposażone wnętrza. PANDA tworzy meble dziecięce zamknięte w ciekawej formie, eksponując kolory oszczędnie, zgodnie z ich naturalnym obrazem w świecie przyrody. Meble są bardzo ciekawym odwzorowaniem rzeczywistości, ale nie rażą dosłownością zostawiając pole manewru na dziecięcej wyobraźni. Aż trudno uwierzyć, że można tworzyć produkty dedykowane dla dzieci w tak wysublimowanej formie. Przeglądając kolekcję można dojść do wniosku, że producent faktycznie konsultował swoje projekty bezpośrednio z najmłodszymi użytkownikami, pozwalając dzieciom na uruchomienie wyobraźni i dodanie krytycznych uwag. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Jednak faktem jest, że kolekcja NINIO jest zupełnie inna niż wszystkie do tej pory. Zaprasza do dziecięcej krainy baśni pełnej smaku oraz wyważonych barw. Zdecydowanie kolekcja dziecięca NINIO jest inna niż wszystkie. Zresztą oceńcie Państwo sami…

Zobacz więcej

Na podstawie materiałów Panda Trzebnica

08 cze 2016