Nowa linia farb Artistique Perfect Pastels

Nowa linia farb Artistique Perfect Pastels

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

art pastelePastelowy zawrót głowy!

Linia Perfect Pastels marki Artistique została opracowana, z myślą o kreowaniu pięknych i nasyconych odcieni pasteli lub subtelnych niuansów kolorystycznych na naturalnych lub rozjaśnionych włosach.

Oprócz sześciu kolorów, linia zawiera produkt Clear, który został opracowany specjalnie po to, aby dać stylistom swobodę twórczą w procesie tworzenia modnej stylizacji, która najlepiej pasuje do ich klientów. W celu osiągnięcia optymalnych efektów należy pozwolić produktowi działać przez 3o do 4o minut. Produkt można stosować na bardzo jasne, świeżo rozjaśniane włosy, a także na włosy w kolorze blond do 8 tonu, co umożliwia wykreowanie subtelnych niuansów kolorystycznych w obrębie wcześniej istniejących odcieni.

Instrukcja:

Krok 1: Rozjaśnić włosy do poziomu kolorystycznego 11.
Krok 2: Umyć włosy szamponem Beach Blonde Silver Shampoo.
Krok 3: Obficie nałożyć wybrany kolor na włosy osuszone ręcznikiem.

Proporcja łączenia z produktem towarzyszącym — aktywatorem Experience Activator — wynosi 1:1. Przykład: 4o ml farby Blushy Pink z 4o ml 2% aktywatora Experience Activator. Pozostawić na włosach na co najmniej 3o minut, ale nie dłużej niż 40 minut.

Krok 4: Spłukać bez powtórnego mycia włosów i wykończyć zabieg nakładając  np. maskę Youcare Leave-In Mask oraz produkt Color Finish, który powoduje domknięcie łuski  w strukturze włosa.

Dostępne kolory: Lovely blue, Blushy pink, Smoothy violet, Pearly orange, Silky Green, Dusty jeans, Clear.

Znajdziesz nas na: Facebook: @ArtistiquePolska  |  Instagram: artistique.pl  |  www.artistique.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

14 maj 2019