Nowa linia farb do koloryzacji Perfect Pastels marki Artistique

Nowa linia farb do koloryzacji Perfect Pastels marki Artistique

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Perfect Pastels_1748xLinia Perfect Pastels marki Artistique została opracowana, aby umożliwić tworzenie pięknych i nasyconych odcieni pastelowych lub subtelnych niuansów koloru.

Instrukcja: Produkt Clear został opracowany specjalnie po to, aby dać stylistom swobodę twórczą w procesie tworzenia modnej stylizacji, która najlepiej pasuje do ich klientów. W celu osiągnięcia optymalnych efektów należy pozwolić produktowi działać przez 30 do 40 minut. Produkt można stosować na bardzo jasne, świeżo rozjaśniane włosy, a także na włosy w kolorze blond do 8 tonu, co umożliwia wykreowanie subtelnych niuansów koloru w obrębie wcześniej istniejących odcieni.

Krok 1:
Rozjaśnić włosy do poziomu kolorystycznego 11.
Krok 2: Umyć włosy szamponem Beach Blonde Silver Shampoo.
Krok 3: Obficie nałożyć wybrany kolor na włosy osuszone ręcznikiem.

Proporcja mieszania z produktem towarzyszącym — aktywatorem Experience Activator — wynosi 1:1. Przykład: 40 ml farby Blushy Pink z 4o ml 2% aktywatora Experience Activator. Pozostawić na włosach na co najmniej 30 minut, ale nie dłużej niż 40 minut.

Krok 4: Spłukać bez powtórnego mycia włosów i wykończyć zabieg nakładając  np. maskę Youcare Leave-In Mask oraz produkt Color Finish.

Znajdziesz nas na: Facebook: @ArtistiquePolska, Instagram: artistique.pl, www.artistique.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

01 paź 2018