Nowe kolekcje mebli PANDY do SPA&Wellness i… stref VIP w salonach

Nowe kolekcje mebli PANDY do SPA&Wellness i… stref VIP w salonach

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Elementy kolekcji SPA&Wellness wykończone są naturalnym drewnem i wzmacniają wrażenie obcowania z naturą. Każdy element kolekcji może zostać wykonany z logotypem salonu do którego został przeznaczony. Dominantę kolekcji stanowi myjnia leżąca z materacem wodnym.

Od pewnego czasu obserwujemy ciekawą tendencję związaną z aranżacją salonów fryzjerskich w taki sposób, że powstają wydzielone odrębne strefy dla klientów „specjalnych”.

w&s 1000 pxlPrzypomina to poniekąd znaną nam, szczególnie w usługach bankowych, praktykę tworzenia osobnej przestrzeni dla klientów zamożnych. Czy takie podejście do klienta może mieć miejsce w salonach fryzjerskich? Należy przede wszystkim zastanowić się, dla jakich klientów możemy dedykować takie specjalne miejsce i czego mogą oczekiwać. Jeśli chodzi o strefę VIP w salonie fryzjerskim, to gwarantuje ona przede wszystkim intymną przestrzeń z dala od oczu osób postronnych. Klienci zamożni i znani w lokalnym środowisku, którym zależy na prywatności, zdecydowanie wybiorą salon, w którym mogą „ukryć się” przed otoczeniem. Pielęgnacja urody to sprawa prywatna i jeśli ktoś nie słynie tylko z tego, że ją ma, i jak o nią dba (np. bloger modowy, fitness itp.) to raczej nie zależy mu na rozgłosie w tej materii. Znane postaci wybierałyby salony gwarantujące odosobnione miejsce relaksu. Tacy jednak klienci z reguły wybierają usługi realizowane w ich własnych domach.

 

Czy zatem ma to sens? Taka strefa połączona z wypoczynkiem i relaksem może być ciekawym rozwiązaniem dla klasy średniej z aspiracjami. Klienci, którzy nie mają statusu celebrytów, ale są na tyle zamożni, że chcieliby czegoś więcej niż zwykłej usługi, będą chętnie korzystać z miejsc, w których nie spotkają sąsiada, a zarazem będą mogli się w towarzystwie „pochwalić” salonem, z którego korzystają. Strefa VIP w salonie fryzjerskim to na pewno cecha wyróżniająca na tle konkurencji. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. W ofercie PANDY, trzebnickiego producenta mebli fryzjerskich, kosmetologicznych oraz SPA&Wellness można znaleźć interesujące przykłady aranżacji takich pomieszczeń wyposażonych w ciekawe zestawy wypoczynkowe, łóżka wodne z masażerami itp. Całkiem możliwe, że w przyszłości strefa VIP w salonie fryzjerskim stanie się tak popularna jak na chwilę obecną mini poczekalnie z prasą i poczęstunkiem.

GRAF 2

 

Zobacz więcej

Na podstawie materiałów Panda Trzebnica

 

 

 

 

08 cze 2016