Nowość! Kevin.Murphy Scalp.Spa

Nowość! Kevin.Murphy Scalp.Spa

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zdrowa skóra głowy to gwarancja pięknych i zdrowych włosów. Odkryj przełom w pielęgnacji włosów – linię SCALP.SPA stworzoną z myślą o zdrowej skórze głowy, która odpowiada na wszystkie jej potrzeby.

SCALP.SPA delikatnie oczyszcza, nawilża oraz reguluje wydzielanie sebum. Zadbaj o swoje włosy u podstaw.

SCALP.SPA SCRUB to unikatowy piling, który delikatnie złuszcza zanieczyszczenia ze skóry głowy oraz oczyszcza ujścia mieszków włosowych, aby zapewnić odpowiednią bazę dla zdrowia skóry głowy oraz optymalnego wzrostu włosów. Sekretem pilingu jest wyjątkowy składnik – perlit. Jest to minerał wulkaniczny, który po rozdrobnieniu naturalnie przybiera formę drobnych kuleczek. Dzięki tym właściwościom perlitu SCALP.SPA SCRUB delikatnie ale skutecznie oczyszcza skórę głowy. Formuła pilingu została wzbogacona w wodę micelarną oraz ekstrakt z nasion selera, które pomagają rozwiązać problem z przetłuszczaniem się włosów.

SCALP.SPA WASH to oczyszczający szampon do zastosowania w następnym kroku, który kontynuuje pielęgnację. Formuła złożona z wody micelarnej i ekstraktu z nasion selera koi i oczyszcza skórę głowy, pozostawiając czyste i nawilżone włosy.

Korzyści:

Łagodzi, oczyszcza i nawilża

Pozostawia uczucie świeżości

Zapobiega przetłuszczaniu się włosów

Dlaczego warto regularnie robić piling skóry głowy?

Skóra głowy, tak samo jak reszta ciała, pokryta jest naskórkiem, który rogowacieje. Piling nie tylko usuwa martwy naskórek, ale również likwiduje wszelkie zanieczyszczenia, które gromadzą się na powierzchni skóry. Dodatkowo poprawia ukrwienie skóry, co korzystnie wpływa na wzrost oraz kondycję włosów.

Jak stosować?

Nałóż SCALP.SPA SCRUB na mokre włosy i wykonuj okrężne ruchy palcami, masując skórę głowy i nasadę włosów. Spłucz, następnie użyj SCALP.SPA WASH. Później użyj wybranej odżywki lub maski, wystylizuj według potrzeb.

Cena: Scalp.Spa Scrub 144,90 zł/180 ml,

Scalp.Spa Wash 166,90 zł/250 ml

Dostępne w wybranych salonach oraz na www.hair2go.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

25 sie 2020