Nowość! Lamellar Therapy

Nowość! Lamellar Therapy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Nowoczesna technologia lamelarna dla spektakularnej gładkości włosów

Przedstawiamy nowość: linię Lamellar Therapy, która zapewnia gładkość, sypkość i blask wszystkim rodzajom włosów.

Warstwowe struktury zdrowego włosa zapewniają szczelność i chronią przed czynnikami zewnętrznymi, ale gdy zostaną naruszone farbowaniem lub rozjaśnianiem włos staje się suchy, wysokoporowaty i puszy się. Kluczem do pielęgnacji jest dokładne zamknięcie i wygładzenie łusek włosa.

Linia Lameller Therapy została opracowana w celu przywrócenia szczelności łuski przy zachowaniu niezwykłej lekkości włosów.

Co w składzie?

Smart silicone complex – inteligentny kondycjoner silikonowy nowej generacji opracowany specjalnie do włosów europejskich. Przywiera do włosa tylko w miejscu jego uszkodzenia łuski, dlatego kosmetyki z tym składnikiem działają bez niepotrzebnej zmiany sensoryki – jest spektakularne wygładzenie, ale w doskonale lekkiej formule.

Nowoczesny kompleks peptydowy złożony z oligosacharydów i aminokwasów – przywiera do powierzchni włosów o wiele mocniej niż inne silikony, dlatego wyrównanie zewnętrznej osłonki włosa jest dużo bardziej skuteczne. Wyrównana powierzchnia bardzo dobrze odbija światło, dzięki czemu włosy lśnią jak tafla.

Inulina oraz ekstrakt z siemienia lnianego, dodatkowo nadają włosom wyjątkową miękkość i blask.

Jak to działa?

Rozświetlający szampon lamelarny
Łagodnie oczyszczanie z bogactwem składników kondycjonujących. Dzięki unikalnej kompozycji składników zapewnia miękkość i sprężystość oraz ochronę delikatnej osłonki włosa przed uszkodzeniami podczas rozczesywania.
Pojemność: 400 ml

Glow-up eliksir – woda lamelarna
Dla efektu tafli na włosach. Spektakularna sypkość, wygładzenie i połysk. Dzięki unikalnej kompozycji składników jest ultralekką odżywką nieobciążającą włosów mimo pokrycia ich delikatnym ochronnym filmem.
Pojemność: 200 ml

Rozświetlająca odżywka lamelarna
Dla lepszego rozczesywania i mega miękkości. Kremowa formuła zmiękcza włosy i ułatwia rozczesywania. Dzięki unikalnej kompozycji składników wzmacnia i nabłyszcza włosy – pozostają miękkie i pełne objętości przez dłuższy czas.
Pojemność: 350 ml

Termoaktywny spray laminujący
Dla nabłyszczenia, sypkości i ochrony koloru. Aktywowany ciepłem, o ekspresowym działaniu wygładzającym. Przywraca włosom właściwości hydrofobowe, czyli tworzy film ochronny wokół każdego włosa działając jak parasol. Zabezpiecza je przed uszkodzeniami, plątaniem się, puszeniem. Wygładza i nabłyszcza wspomagając w uzyskaniu efektu tafli na włosach. Skraca czas wysychania włosów.
Pojemność: 200 ml

www.chantal.com.pl  Facebook: prosalon.colorart Instagram: prosalon.colorat

Biuro Obsługi Klienta bok@chantal.com.pl  tel. 500 278 324

Na podstawie materiałów Chantal

 

25 kw. 2023