Nowość od Davines: lakier mocno utrwalający

Nowość od Davines: lakier mocno utrwalający

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

davines-extra-strong-hairsprayDla luźnych koków i skomplikowanych upięć

Luźne koki, kucyki, warkocze, upięcia ze swobodnie puszczonymi kosmykami, fale – łatwe i szybkie w wykonaniu podbiły ulicę i wybiegi. Nowy ekstra mocny lakier Davines powstał, aby je utrwalić, ale jednocześnie zachować ich swobodny charakter. Kosmetyk ma lekką formułę, mocno utrwala fryzurę, ale pozostawia włosy miękkie. Sprawdzi się zarówno podczas imprezowych szaleństw, jak i na co dzień.

Marta przede wszystkim stawia na naturalność, lekkość i luz. Chce, żeby fryzury, które robi na głowach swoich klientek wyglądały tak jakby w ogóle nie używała kosmetyków do stylizacji. One też to doceniają. O Piotrze mówi się, że ma rękę do misternych upięć, takich na które kobiety często decydują się w dniu ślubu, na sylwestra czy na studniówkę. To, co jest ważne w takiej fryzurze, to nie tylko jej konstrukcja, ale przed wszystkim trwałość. Fryzura ma przetrwać całą noc. Wtedy klientka będzie zadowolona.

Lakier Extra Strong z linii More Inside Davines powstał właśnie po to, aby odpowiedzieć na potrzeby fryzjerów i ich klientek. Jak podkreśla Rafał Potomski, fryzjer, założyciel Atelier Potomski i ambasador linii More Inside Davines: – „Lakier fantastycznie zabezpiecza włosy przed wilgocią, tak charakterystyczną dla jesiennego wiatru lub pierwszego śniegu. Współczesne zastosowanie dobroczynnych żywic, genialnie dopasowana formuła głównych składników czynnych dają możliwości przyczesania fryzury przy jednoczesnym zachowaniu pełnej objętości”. I dodaje: – „Zapach produktu – ciepła wanilia –  kojarzy się ze słonecznym Madagaskarem, i słusznie, ponieważ właśnie stamtąd ta przyprawa trafia do najdalszych zakątków świata. Miło jest mi przedstawić Państwu produkt idealny na późną jesień, zimę i rześkie wiosenne poranki!”.

Lakier Extra Strong More Inside podtrzymuje wartości zrównoważonego rozwoju, promowane przez Davines. Emisja dwutlenku węgla wygenerowana przez produkcję każdego elementu opakowania jest rekompensowana przez zalesianie terenów i działania na rzecz ochrony lasów.

Lakier Extra Strong Hairspray, linia More Inside Davine:
maksymalne utrwalenie bez efektu sztywnych włosów
odporność na wilgoć
szybko schnie
kształt fryzury utrzymuje się cały dzień, efekt końcowy pozostaje naturalny, produkt można wyczesać
idealny do tworzenia potarganych koczków, warkoczy, a także do modelowania

www.davines.com/pl, www.facebook.com/davinespolska

Na podstawie materiałów Davines

05 gru 2016