Nowość Refectocil – Lash & Brow Booster

Nowość Refectocil – Lash & Brow Booster

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

refectocil-boosterSerum 2 w 1 przyśpieszające porost brwi i rzęs

Wyraźnie gęstsze, dłuższe i grubsze rzęsy i brwi w zaledwie w 6 tygodni!

The Lash & Brow Booster jest naturalną alternatywą dla sztucznych rzęs, makijażu permanentnego i zalotki. Rozwiązuje problem nadmiernie wyskubanych brwi oraz zbyt krótkich i przerzedzonych rzęs.

Rzęsy oraz brwi  stają się dłuższe i grubsze nawet o 56%. W każdym mieszku włosowym dochodzi do rytmicznego następstwa faz: wzrostu, przejścia i wypadania. RefectoCil Lash & Brow Booster może wywrzeć pozytywny wpływ na ten cykl. Przez optymalne dostarczenie substancji odżywczych wydłuża fazy wzrostu w cebulkach włosków i w ten sposób wspiera ich wzrost.

Przy codziennym stosowaniu pierwsze efekty są widoczne po 6 tygodniach, a po 10 tygodniach ich wzrost jest wyraźny, co potwierdza 93% testujących.

Testowany dermatologicznie

Testowany okulistycznie

Nie zawiera hormonów syntetycznych

Nie zawiera prostamidu i substancji zapachowych

Innowacyjny aplikator 2w 1! W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów na rynku, idealnie nadaje się do naniesienia serum zarówno na brwi, jak i rzęsy! Jego cienka końcówka idealnie dopasowuje się  do linii rzęs, a szeroki spód do aplikacji produktu na brwi. Nie ma konieczności zakupu dwóch odrębnych produktów!

Działanie produktu i jego tolerancja przez organizm zostały potwierdzenie w teście klinicznym przeprowadzonym przez uznany niemiecki instytut.

www.refectocil.pl, FB @RefectoCilPolska

Na podstawie materiałów Progress Września

 

14 maj 2019