Nowość Refectocil – Lash & Brow Booster

Nowość Refectocil – Lash & Brow Booster

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Serum 2w1 przyśpieszające porost brwi i rzęs

Wyraźnie gęstsze, dłuższe i grubsze rzęsy i brwi w zaledwie w 6 tygodni!

Lash & Brow Booster jest naturalną alternatywą dla sztucznych rzęs, makijażu permanentnego i zalotki. Rozwiązuje problem nadmiernie wyskubanych brwi oraz zbyt krótkich i przerzedzonych rzęs.

Rzęsy oraz brwi  stają się dłuższe i grubsze nawet o 56%. W każdym mieszku włosowym dochodzi do rytmicznego następstwa faz:  wzrostu, przejścia i wypadania. RefectoCil Lash & Brow Booster może wywrzeć pozytywny wpływ na ten cykl. Przez optymalne dostarczenie substancji odżywczych wydłuża fazy wzrostu w cebulkach włosków i w ten sposób wspiera ich wzrost.

Przy codziennym stosowaniu  pierwsze efekty są widoczne po 6 tygodniach, a po 10 tygodniach ich wzrost jest wyraźny, co potwierdza 93% testujących.

testowany dermatologicznie

testowany okulistycznie

nie zawiera hormonów syntetycznych

nie zawiera prostamidu i substancji zapachowych

Innowacyjny aplikator 2w 1! W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów na rynku, idealnie nadaje się do naniesienia serum zarówno na brwi jak i rzęsy! Jego cienka końcówka idealnie dopasowuje się  do linii rzęs, a szeroki spód do aplikacji produktu na brwi. Nie ma konieczności zakupu dwóch odrębnych produktów!

Działanie produktu i jego tolerancja przez organizm zostały potwierdzenie w teście klinicznym przeprowadzonym przez uznany niemiecki instytut.

Więcej informacji

Facebook Instagram Twitter Youtube

Oficjalny partner marki:
PH Progress Września

Na podstawie materiałów Progress Września

09 wrz 2020