Nowość! Tonal Control Pre-Bonded

Nowość! Tonal Control Pre-Bonded

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Przejmij kontrolę nad tonowaniem

Przedstawiamy Tonal Control Pre-Bonded, kwasowe tonery żelowe z wegańską formułą wyróżniające się trzema wyjątkowymi cechami:

Utlenianie widoczne w czasie rzeczywistym

Kolor formuły stopniowo ciemnieje w miarę utleniania, co jest wskazówką na zbliżający się czas spłukania, który upływa po 20 minutach.

Kontrola kodowana kolorami

Kolor żelu reprezentuje dominujący kolor rodziny odcieni. Jednakże nie wpływa on na efekt koloryzacji, a jest świetną podpowiedzią dla fryzjera jaki odcień ma w misce.

Długotrwały, wielowymiarowy efekt koloryzacji utrzymujący się do 6 tygodni*

W rezultacie otrzymujemy wielowymiarowy kolor pełen blasku, bez podjaśnienia bazy naturalnej.

Paleta Tonal Control Pre-Bonded zawiera 15 odcieni oraz Clear w pojemności 90 ml wystarczającej do nawet 2 aplikacji***. Clear możemy stosować indywidualnie na naturalne włosy, by nadać im niesamowitego blasku lub możemy go dodawać do wszystkich odcieni, by rozcieńczyć ich pigment. Odcienie możemy ze sobą mieszać. Tonery są przyjemne w zapachu zarówno dla fryzjera, jak i konsumenta. Niektórzy dostrzegają w niej kwiatowe nuty zapachowe.

* Kolor utrzymuje się do 24 myć, test konsumencki
** Tonal Control Pre-Bonded 11PV Platinum Please + 10 Volume (3%)
*** Toner Tonal Control Pre-Bonded o pojemności 90 ml wystarcza nawet do 2 aplikacji, w zależności od długości włosów i od techniki koloryzacji

Na podstawie materiałów Matrix

21 mar 2023