Nowość: Renewing – kuracja anti-aging od Davines

Nowość: Renewing – kuracja anti-aging od Davines

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Renewing liniaCo łączy skórę naszej głowy i ziemię? Tylko na zdrowej glebie urosną zdrowe, piękne rośliny. Podobnie jest z naszymi włosami. Chcemy, aby były piękne i zdrowe na długo? Zadbajmy o skórę głowy. Zespół naukowców współpracujących z laboratorium Davines w Parmie opracował formułę kosmetyków oraz zabieg Renewing NaturalTech, o intensywnym działaniu anti-aging. Zabiegi są już dostępne w polskich salonach fryzjerskich.

Fryzjer może naprawdę pomóc swoim klientom przez szybką reakcję w momencie, gdy coś niepokojącego zaczyna się dziać ze skórą głowy i włosami. Piękne i zdrowe włosy mają swój początek w zdrowej, zbalansowanej skórze głowy. Dlatego należy o nią szczególnie dbać” – podkreśla Małgorzata Piechocińska, trener Davines. I dodaje: „Fryzjer regularnie widzi swoich klientów, więc obserwuje zmiany i może zadziałać zanim problem powstanie lub się rozwinie. W ten sposób może oszczędzić klientowi długotrwałych kuracji w gabinetach trychologicznych i lekarskich. Fryzjerzy mogą zagwarantować klientom piękno włosów i zdrowie skóry głowy na długo, i to od zabiegów typowo pielęgnacyjnych SPA dla włosów (dla piękna i przyjemności, gdy nie ma żadnego schorzenia), aż po zabiegi odpowiadające na problemy trychologiczne”.

Kompleks Długowieczności

Formuła najnowszego zabiegu Renewing NaturalTech od Davines bazuje na Kompleksie Długowieczności. Tworzą go składniki przeciwdziałające czynnikom, które powodują starzenie się skóry głowy i włosów, takim jak stres oksydacyjny, wolne rodniki, stan zapalny, glikacja, a wywołanych z kolei przez np. siedzący tryb życia, palenie, alkohol, stres, dietę bogatą w cukry i tłuszcze, nadmierną ekspozycję na promienie UV, zbyt krótki czas przeznaczony na sen.
Kompleks bazuje na trzech składnikach, działających w synergii:
– ekstrakt z jagód maqui – zawiera pigment – antocyjan, który jednocześnie jest w dużym stopniu odpowiedzialny za moc przeciwutleniającą jagód,
– ekstrakt ze szpinaku – to źródło witamin i minerałów, które są niezbędne dla zdrowej skóry i włosów, blokuje także proces glikacji,
– karnozyna – posiada właściwości antyglikacyjne i wzmacnia komórki. Jest to peptyd złożony z dwóch aminokwasów, którego zadaniem jest zapobieganie starzeniu wynikającemu ze stresu oksydacyjnego i zapaleń.

Rytuał przeciwstarzeniowy w salonie
Rodzinę Renewing Naturaltech tworzą szampon, odżywka, serum superaktywne, a także preparat superaktywny przeznaczony tylko do zastosowania w salonie fryzjerskim. System, oprócz działania przeciwstarzeniowego, sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, zauważalnie lśniące i pełne objętości. Formuły nie zawierają siarczanów ani parabenów, powstały przy wykorzystaniu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.
Specjalnie dla salonów fryzjerskich opracowana została formuła zabiegu Renewing, połączonego z masażami. To wspaniały, relaksujący rytuał, a same masaże w połączeniu z zastosowanymi produktami pełnią jeszcze jedną ważną funkcję: poprawiają kondycję skóry głowy i włosów i wpływają na dotlenienie skóry głowy.

Nature + Man + Technology
Rodzina kosmetyków Renewing jest dostępna w ramach linii NaturalTech, czyli systemu zabiegów w salonach fryzjerskich i produktów, które Davines proponuje jako rozwiązanie dla najczęściej występujących problemów skóry głowy i włosów, jak osłabiona skóra głowy i włosy z tendencją do wypadania, nadmierne wydzielanie sebum, łupież, przesuszona skóra głowy i suche, łamliwe oraz zniszczone włosy, brak elastyczności, potrzeba odtoksycznienia, uwrażliwiona skóra głowy.
Kosmetyki linii NaturalTech zostały wzbogacone o fitoceutyki, substancje pochodzenia roślinnego, które mają intensywne działanie przeciwutleniające oraz przeciwzapalne.
NaturalTech został stworzony z harmonijnego połączenia trzech elementów: Natury, Człowieka i Technologii. Nazwa NaturalTech wyraża przywiązanie Davines do natury i środowiska oraz fakt, że to technologia mądrze zastosowana w stosunku do natury pozwoliła uzyskać innowacyjne formuły z zachowaniem najwyższego szacunku dla środowiska.

RENEWING NATURALTECH DAVINES

Szampon Renewing

Szampon anti-age do wszystkich rodzajów skóry głowy i włosów.
Łagodny szampon, który pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry głowy i włosów, przyczynia się do ich długowieczności i podtrzymuje ich naturalne piękno.
Zawiera opracowany w laboratoriach Davines Kompleks Długowieczności, który przeciwdziała czynnikom powodującym starzenie się skóry głowy i włosów, takim jak stres oksydacyjny, wolne rodniki, glikacja. Nie zawiera siarczanów i parabenów.

Renewing Conditioning Treatment

Odżywka zapewniająca długowieczność do wszystkich rodzajów skóry głowy i włosów.

Pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry głowy i włosów, przyczynia się do ich długowieczności, podtrzymuje ich naturalne piękno. Odżywia i stymuluje skórę głowy i włosy, sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, lśniące i pełne objętości. Nie obciąża. Wszechstronny produkt, który może stanowić zabieg zarówno przed, jak i po zastosowaniu szamponu w zależności od rodzaju włosów i pożądanego efektu pielęgnacji. Zawiera opracowany w laboratoriach Davines Kompleks Długowieczności, który przeciwdziała czynnikom powodującym starzenie się skóry głowy i włosów, takim jak stres oksydacyjny, wolne rodniki, glikacja. Odżywka Renewing nie zawiera parabenów.

Renewing Serum Superactive

Serum zapewniające długowieczność do wszystkich rodzajów skóry głowy i włosów.
Pomaga zachować dobrą kondycję skóry głowy i włosów, przyczynia się do ich  długowieczności i podtrzymuje ich naturalne piękno. Zapewnia intensywne działanie przeciwutleniające, zapobiega oznakom starzenia. Pomaga osiągnąć zdrową i zbalansowaną skórę głowy, a w rezultacie piękne, mocne i pełne witalności włosy. Włosy stają się pełne blasku i jedwabiście gładkie.
Zawiera opracowany w laboratoriach Davines Kompleks Długowieczności, który przeciwdziała czynnikom powodującym starzenie się skóry głowy i włosów, takim jak stres oksydacyjny, wolne rodniki, glikacja. Nie zawiera parabenów

Renewing Pro Boost Superactive (tylko do zastosowania w salonie fryzjerskim)

Złuszczający, regenerujący fluid wzmacniający efekt kolejnych zabiegów.

Wszechstronny produkt, który może być zastosowany jako zabieg wstępny w połączeniu z innymi produktami z rodziny Renewing, jak również z rodzin Naturaltech: Energizing, Purifying, Rebalancing, Detoxifying i Well-Being. Ma delikatne działanie złuszczające zewnętrzną warstwę skóry głowy. Oczyszcza i działa tonizująco. Dzięki temu skóra głowy jest dobrze przygotowana do kolejnych zabiegów i korzyści z nich płynących. Nie zawiera parabenów.

Na podstawie materiałów Davines

06 lip 2017