Nowości Fale Loki Koki

Nowości Fale Loki Koki

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Nowosci_FLK_600x300pxZ myślą o salonach fryzjerskich, które uznały wysoką jakość oraz nowoczesny charakter sprzętu fryzjerskiego Fale Loki Koki, powstały kolejne urządzenia.

Tym razem są to:
• Profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją N°003 Premium
• Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 Premium
• Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 Premium

Profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją N°003 Premium od marki Fale Loki Koki to kolejny model, który dołączył do cieszących się dużym powodzeniem na rynku: N°001, N°002. Co wyróżnia nową suszarkę? Wyposażona jest w generator jonów ujemnych, które przyspieszają suszenie, utrzymują naturalne nawilżenie oraz eliminują elektryzowanie się włosów. Nowoczesność podkreśla satynowa, szlachetna w dotyku obudowa, która sprawia, że suszarka wygląda niezwykle elegancko, stylowo prezentując się w rękach fryzjera. Maksymalna moc silnika suszarki to 2000 W. Suszenie jest szybkie i bezpieczne dla włosów. Kompaktowa i lekka konstrukcja daje fryzjerowi duży komfort pracy i zmniejsza ryzyko przeciążenia dłoni w trakcie wielogodzinnej pracy. W standardzie suszarki do włosów z jonizacją N°003 Premium Fale Loki Koki są dwie prędkości nadmuchu, dwa ustawienia temperatury oraz przycisk zimnego powietrza. W zestawie znajdują się także dwie różne nasadki.
Cena urządzenia: 299 zł

Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 Premium od marki Fale Loki Koki to urządzenie, które prostuje, wygładza włosy, jednocześnie je odżywiając. To za sprawą promieniowania podczerwonego, które: odbudowuje i nawilża oraz poprawia strukturę i elastyczność włosów, a także chroni kolor włosów farbowanych i zwiększa odporność łuski na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto zastosowana w urządzeniu nanocząsteczkowa technologia antybakteryjna zapewnia świeżość prostowanych włosów. Podwójna płytka zastosowana w profesjonalnej prostownicy do włosów INFRARED N°103 Premium zapewnia równomierne rozłożenie ciepła, co ułatwia i przyspiesza zabieg prostowania. Jedenaście ustawień temperatury od 130 do 230°C umożliwia jej dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. System szybkiego nagrzewania oraz odzyskiwania ciepła zapewnia komfort pracy w salonie, a bezpieczeństwo gwarantuje funkcja autowyłączania, które następuje po 72 minutach przerwy w użytkowaniu. Wygodę i standard pracy poprawia obrotowy kabel oraz wieszak, który służy do przechowywania nagrzanego urządzenia. Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 to urządzenie, z pomocą którego zaoferujesz Klientce nową jakość prostowania, które odżywia włosy.
Cena urządzenia: 299 zł

Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 Premium od marki Fale Loki Koki to jedno, nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcje dwóch: prostownicy i lokówki. Daje możliwość prostowania włosów oraz termostylizacji, czyli kręcenia loków, podkręcania pojedynczych pasm lub końcówek. Dzieje się to za sprawą systemu nagrzewania, które działa zarówno wewnątrz urządzenia, jak i na jego powierzchni. Syntetyczne kolce na zewnątrz okrągłego korpusu tworzą owalną szczotkę, która pozwala na rozczesywanie włosów i sprawia, że modelowanie fryzury jest bardzo wygodne i praktyczne. Ceramiczne płytki prostownicy gwarantują równomierny rozkład ciepła, a co za tym idzie szybkie prostowanie włosów. Cztery ustawienia temperatury: 140, 170, 190 oraz 210°C pozwalają na jej właściwe dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. Blokada płytek czyni pracę komfortową, a specjalny wieszak umożliwia bezpieczne przechowywanie w przerwach w stylizacji.
Cena urządzenia: 269 zł

Nowości sprzętowe dostępne są w sklepach Fale Loki Koki oraz u przedstawicieli marki.

www.falelokikoki.pl

Na podstawie materiałów Fale Loki Koki

25 sty 2016