Nowości na sezon jesień/zima 2019 od Balmain Hair

Nowości na sezon jesień/zima 2019 od Balmain Hair

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

BalmainHair_Accessories_FallWinter2019_moodProdukty Balmain Hair z limitowanej edycji na sezon jesień/zima 2019 mienią się w odcieniach srebra i zdecydowanie rzucają się w oczy!

Jak zwykle inspiracji do ich powstania dostarczyła najnowsza kolekcja domu mody Balmain.

Połyskujące dodatki do włosów z limitowanej edycji Balmain Hair pozwolą nadać fryzurze wykończenie, o którym marzy każda kobieta.

Wszystkie spinki zostały wykonane ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik. Każda z nich ma charakterystyczny złoty detal – literkę „B”. To element wspólny dla wszystkich kolekcji Balmain Paris.

Limited Edition Crystal Hair Barrette
Limitowana wersja kultowej spinki Hair Barrette. To zjawiskowe spinki z naturalnej skóry ozdobione najwyższej jakości kryształkami Swarovskiego, z pozłacaną 14k złotem szpilką z wygrawerowanym logo Balmain.

Limited Edition Hair Barrette
Ekskluzywny, kultowy dodatek do włosów zainspirowany kolekcją Balmain jesień/zima 2019. Ręcznie wykonana spinka do włosów z najwyższej jakości skóry, zapinana ręcznie za pomocą szlifowanej, pozłacanej szpilki z wygrawerowanym logo Balmain. Spinka z miękkiej skóry o kształcie, dzięki któremu z łatwością pasuje do kucyków i koków. To wspaniały dodatek, który z pewnością podkreśli każdą fryzurę.

Limited Edition Pince a Cheveux & Fourche
Limitowana edycja spinek Pince a Cheveux Medium i Fourche. W tym sezonie inspirowana jest powracającymi w wielkim stylu w ostatniej kolekcji Balmain transparentnymi materiałami oraz odświeżonym logo.

Limited Edition Barette Pour Cheveux
Ręcznie wykonana spinka do włosów z bardzo trwałego materiału. To wyjątkowa spinka z limitowanej edycji, ozdobiona oryginalnymi kryształkami Swarovskiego, wyposażona w wysokiej jakości klips. Materiał, z którego ją wykonano jest bardzo trwały i hipoalergiczny – delikatny dla włosów i skóry głowy.

www.balmainhair.pl

Na podstawie materiałów Balmain

27 lis 2019