Itely Hair Fashion – Nowości w Synergicare

Itely Hair Fashion – Nowości w Synergicare

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Synergicare to najnowsza propozycja firmy Itely Hair Fashion w zakresie trwałej regeneracji i kuracji włosów. Poza dotychczasowymi liniami: Immediate Repair – przed farbowaniem, Color Xtend – po farbowaniu oraz Smooth Line – wygładzanie, w tej serii dostępne są nowe grupy produktów.

itely_perfect_curls

PERFECT CURLS włosy kręcone
Perfect Curls w kolorze intensywnie zielonym to szampon, maska i lotion do pielęgnacji włosów kręconych w wyniku trwałej ondulacji oraz naturalnie kręconych. Posługując się kosmetykami z tej linii, można wykonać kompletny zabieg regeneracji włosów kręconych bez obciążania i tym samym zmniejszenia skrętu loków. Stosujemy wtedy kolejno szampon, maskę (najlepiej z podgrzewaniem ok. 5 min.) i fluid z efektem pamięci bez spłukiwania.

itely_swbo-balance

SEBO BALANCE włosy tłuste
Linia Sebo Balance składa się tylko z dwóch produktów: szamponu i fluidu. Szampon zmywa nadmiar sebum i wpływa na przywrócenie równowagi metabolicznej skóry głowy. Silniejsze działanie ma równoważący i zmniejszający wydzielanie sebum lotion wzbogacony w Phytotrio Complex i Physio-Seboregulator. Pielęgnacja polega na stosowaniu szamponu, a następnie ampułki z lotionem bez spłukiwania na świeżo umyte włosy.

itely_pro-energy

PRO ENERGY wypadanie
Pro Energy Line w kolorze czerwonym to przeciwdziałanie nadmiernemu wypadaniu włosów. Stymuluje ukrwienie skóry głowy, poprawiając metabolizm cebulek włosowych. Kuracja polega na umyciu włosów szamponem i zastosowaniu po podsuszeniu ręcznikiem fluidu bez spłukiwania – innego dla kobiet i mężczyzn.

itely_dandruff

DANDRUFF DEFENCE łupież
Dandruff Defence w kolorze pomarańczowym to szampon i lotion do oczyszczania włosów, skóry głowy oraz przeciwdziałania i zapobiegania łupieżowi. Kuracja przeciwłupieżowa polega na zastosowaniu kolejno Dandruff Removera do usunięcia łupieżu, szamponu, a następnie fluidu w ampułkach bez spłukiwania do przeciwdziałania łupieżowi.

itely_sun-emotion

SUN EMOTION na słońce
Sun Shield Mist – tarcza ochronna na włosy
Hydrating Shampoo – szampon nawilżający
Nurishing Conditioner – maska do włosów
Tan Booster Milk – mleczko do przyspieszenia opalania
Sun Screen – filtr słoneczny (UVA – UVB do skóry)
Shimmer & Bronze – odżywcze mleczko do skóry po opalaniu.

itely_kwas

KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Wmasowany w skórę poprawia nawilżenie, jędrność i sprężystość skóry i włosów.

www.itely.pl

Na podstawie materiałów Itely Hair Fashion

06 mar 2015