Nowy sposób odświeżania koloru włosów

Nowy sposób odświeżania koloru włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Subrina Professional przygotowała propozycję masek koloryzujących, które uzupełniają linię pielęgnacyjną.

Głęboko odżywcza maska z tymczasowymi pigmentami odświeży Twoje włosy i stworzy modną zmianę. Wzbogacona jest olejem kokosowym i masłem mango, które nawilżają włosy, redukują puszenie i tworzą jedwabiście gładkie i lśniące rezultaty.

Maska została zaprojektowana, aby odświeżyć istniejący kolor lub eksperymentować z odcieniami, które znikną po 3–5 myciach. Dostępna jest w 4 pastelowych odcieniach i 1 żywym odcieniu, które są idealne do jasnych i ciemnych włosów.

Efekt końcowy to głęboko odżywione i miękkie włosy o pięknym, błyszczącym kolorze.

Produkt nie pokrywa siwych włosów, ale daje lekkie odbicie kolorów.

Zalety maski:

Pigmenty tymczasowe
Odświeża istniejący kolor
Pozwala eksperymentować z kolorami
Można usunąć szamponem
Odżywia i nawilża włosy
Zapewnia miękkie i lśniące rezultaty
Trwałość koloru: od 3 do 5 myć

Składniki:

Masło mango
To słodko pachnące miękkie masło, świetny krem nawilżający, który odżywia włosy i sprawia, że są miękkie i lśniące. Chroni również włosy przed szkodliwymi promieniami UV, zapobiegając blaknięciu koloru.

Olej kokosowy
Jest bogaty w kwas laurynowy, który ułatwia wchłanianie we włosy. Ogranicza puszenie i zapobiega uszkodzeniom wywołanym czesaniem i szczotkowaniem.

Niskie pH
Maski Colour Refresh zostały opracowane w środowisku o niskim pH, które pomaga utrwalić pigmenty wewnątrz włosa i w tym samym kroku zamyka jego łuskę. Wraz z polimerem kationowym, który tworzy wrażenie „silikonu”, włosy stają się gładkie, miękkie i błyszczące.

Mieszaj i obserwuj

Bądź kreatywny i wymieszaj swój własny odcień! Łatwo, szybko, teraz możesz zmienić swój wygląd w 10 minut i to tylko na weekend. Zmieszaj dwa (lub więcej) dowolnych odcieni w miseczce lub na dłoni. My dajemy Ci kilka inspiracji, resztę pozostawiamy Twojej wyobraźni. Aby uzyskać jeszcze bardziej pastelowe odcienie, możesz zmieszać Colour Refresh Mask z Subrina Professional Keratin Mask lub Colour Lock Mask.

Na podstawie materiałów Subrina Professional

25 mar 2022