Nożyczki Massugu

Nożyczki Massugu

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

massugu-20cmTwój kunszt, jako stylisty włosów, jest pochodną Twojej kreatywności, technicznej wirtuozerii i zręczności, wyrażanych poprzez nożyczki, których używasz. Jeśli kiedykolwiek stosowałeś tanie nożyczki, wiesz, jak trudne, a nawet niemożliwe jest wykonanie doskonałej fryzury. Nie są one przystosowane do wymagań otoczenia, jakim jest salon fryzjerski, i mogłyby niekorzystnie wpływać na jakość i efektowność fryzur. Profesjonalny stylista włosów ma dwa cele: piękne fryzury… i jeszcze piękniejsze fryzury.

W jaki sposób wybrać nożyczki odpowiednie dla Twojego potencjału, które zwiększą Twoją wydajność? Istnieje tyle marek i specyfikacji, że wybór najlepszych nożyczek nie może prowadzić do pomyłki w wyborze. Będziesz musiał zdecydować się na odpowiedni rozmiar, najbardziej odporny rodzaj stali, najwygodniejszy uchwyt oraz typ ostrza, które dopełni Twoją technikę strzyżenia, a na koniec – określić budżet.

W miarę rozwoju Twojej kariery i doświadczenia pojawią się oczywiście bardziej subtelne czynniki wpływające na dokonywane wybory, które będą opierać się na osobistych preferencjach. Jednakże działanie, dokładność i wygoda stosowania nożyczek są najważniejsze. Poza wszystkim to Ty będziesz ich używał. Wielu producentów kładzie nacisk na kolory i inne powierzchowne dekoracje. Siłą nożyczek Massugu™ zawsze będzie jakość w połączeniu z tradycyjnym, klasycznym i kunsztownym wykonaniem.

Każdy z Twoich klientów posiada unikalną teksturę włosów. Zastosowanie właściwych nożyczek zapewni najlepszą jakość usługi dla klienta.

TSURU
W Japonii żuraw – inaczej TSURU – jest uważany za posłańca Boga, symbol zjednoczenia z Bogiem i istotami nadprzyrodzonymi oraz poziom wejścia na wyższy poziom świadomości. Nasze nowe nożyczki TSURU charakteryzuje unikalna elegancja tego wspaniałego ptaka. Nożyczki wykonano z najwyższej jakości stali – „lustrzanej” lub „złotej” o twardości 62 stopni. Nożyczki TSURU zaprojektowano z myślą o gładkim strzyżeniu warstwowym oraz technice szybkich cięć asymetrycznych. Dzięki zastosowaniu śruby z łożyskiem kulkowym nożyczki wygodnie układają się w ręku stylisty.

MARU
To japońskie słowo oznaczające „koło”, synonim oświecenia, siły, elegancji i japońskiej estetyki. Wprowadzenie nożyczek MARU zapewniło narzędzie pracy wszystkim, którzy lubią strzyżenie za pomocą nożyczek o szerokich ostrzach. MARU posiada otwory w górnym ostrzu, aby poprawić strzyżenie przy zachowaniu „czucia” cięcia, charakterystycznego dla konwencjonalnych nożyczek. Można je stosować do strzyżeń zarówno klasycznych, jak i warstwowych.

HOSHI
Seria HOSHI reprezentuje podstawowe nożyczki fryzjerskie, zaprojektowane specjalnie z myślą o dopełnieniu umiejętności i doświadczenia najbardziej utalentowanych stylistów na świecie. Charakteryzują się niezrównanym kunsztem, który odpowiada za renomę MASSUGU. Nożyczki HOSHI są wykute ze stali bardziej ekskluzywnej niż VG10. Skuteczne przy strzyżeniu prostym, a także punktowym i warstwowym. Wyposażone są w wypukłe krawędzie, pozwalające na uzyskanie miękkiego wykończenia.

NIPPON
Nożyczki stworzone z myślą o osobach, które uwielbiają pracować najlepszymi narzędziami, jakie dostępne są na rynku. Te eleganckie nożyczki można określić mianem doskonałego przykładu japońskiego rzemiosła, najwyższej jakości. Ergonomicznie zaprojektowane, doskonale spisują się przy cięciu poślizgowym, głębokim punktowym wycinaniu oraz szczegółowym kształtowaniu fryzury.

Wyłączny dystrybutor: A&M Premium Distribution
ul. Olkuska 12, 02-604 Warszawa
tel. 22 428 30 50, e-mail: biuro@premiumdistribution.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

19 wrz 2016